Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire barátságos a kutyád...

Mennyire barátságos a kutyád idegenekkel? Nem féltitek a kutyátokat az idegenektől?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést, ahol két kutyát már megsebesítettek. Az egyiket úgy szúrták meg, hogy odamentek megsimogatni a kutyát.

A ti kutyátok milyen az idegenekkel? Odaszalad mindenkihez kéretlenül, vagy hívásra szalad oda, vagy csak akkor ha te engedélyt adsz rá?


2013. aug. 16. 18:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as vagyok.

Az lemaradt, hogy az egyik közömbösnek és a nagyon barátságosnak vannak rossz tapasztalatai emberekkel, verték őket, az egyiknek nyaksérülése volt, a másikat majdnem lelőtték mégis ők nyitnak az emberek felé a leghamarabb. Kicsit furcsán vannak összerakva.

A másik kettő úri figura rájuk inkább ki sem térek.

2013. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát nem azért mondom de elég elszomorító statisztika! Van még itt egyáltalán valaki akinek csak egy normális, jó idegrendszerű kutyája van akivel nincs gond, és nem verték meg ijesztgették meg minden??
2013. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 zsuzsabazsa ***** válasza:
Közömbös, nem megy oda senkihez aki hívja, csak ha én küldöm direkt oda.
2013. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!