Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó, kutyákkal kapcsolat...

Tudtok jó, kutyákkal kapcsolatos könyveket ajánlani? (kiv. Cesar Millan)

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Pedig Cesar Millan a legjobb!:)
2013. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha Millan nem, akkor őt nem ajánlgatom:)

Nekem favorit Jan Fennell (Kutyapszichológia), hiába régi, sokat lehet belőle tanulni. Ha nagyon alap dolgokról is szeretnél tájékozódni, akkor Korom Gábor: Neked ugatok! - ez viszont egy kérdezz-felelek könyv, inkább akkor mond sokat, ha nincs sok ismereted előtte. Ha klikkeres képzés érdekel, Karen Pryor könyve (én angolul olvastam, magyarul a témában: Vámosi-Nagy Nóra). Trükkök tanításával kapcsolatban 101 kutyatrükk (Kyra Sundance). Egyébként pedig meglepően sok érdekes dolgot lehet találni a neten, nagy segítség, ha tudsz angolul:)

2013. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azok már megvannak, azért nem :)
2013. aug. 17. 09:47
 4/8 Karina200053 válasza:
azokon kívül ? wááá pedig azok jók :) de a póráz két végén az is jó és tele an hasznos tanácsokkal stb :)
2013. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Oggi Doggi ***** válasza:

Ha keresel olyan könyvet is, ami nem csak a neveléssel, vagy a pszichológiával kapcsolatos, akkor a történetekből a legjobb szerintem:

Szász Imre - Basa

című könyve.

2013. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutyák szőrös gyerekek
2013. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Patay László: Szelídíts meg! - ebben folyamatosan beszél a kutyáiról, de van egy külön fejezet is a kutyákról (több állat is benne van)

Konrad Lorenz: Ember és kutya - szerintem ebből is sokat lehet tanulni

John Grogann - Marley meg én - amerikai sztorizós bestseller

Szinák-Veress: A kutya hétköznapjai - ez azt hiszem, inkább kiképzés, még nem olvastam végig.


Mindegyiket megtalálod a neten, de ha mégse, szívesen elküldöm.

2013. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez kutya tanítás de nagyon jó:

Kyra Sundance :101 kutyatrükk

2013. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!