Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télre lesz egy kis kölyök...

Télre lesz egy kis kölyök vizslám. Mit tegyek, hogy ne fázzon meg?

Figyelt kérdés
lakásban lenne velem. de kint foglalkoznék vele , séta , játék , na meg pisi/kaki , mit csináljak, hogy ne fázzon meg , egyáltalán pl 1 óra kint létben megfázhat télen ? mert nekem van egy vadász ismerősöm aki jár télen is vadászni és viszi a vizsláját is . Köszönöm a segítséget
2013. aug. 18. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nekik kutyaruhát, én egy hasonlót tuti vennék neki: [link]
2013. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja meg az nem árt neki ha a 26 fokos lakásból ki viszem a -2 be ? erre van valami megoldás ?
2013. aug. 18. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktasd majd hozzá, először csak 5 percre, utána 10-re, és így tovább. Na meg ha mozogtok nem fog fázni :) de egy ruha rá mindenképp jó ötlet. ha esetleg drága vagy vmi akkor otthon is elkészíthetsz vmi hasonlót
2013. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:

Ha többször rövid időre viszed ki és a kint lét alatt mozgatod, játszol vele, nem lesz semmi baja.

Én nem adnék rá ruhát.


Kérdezd meg a vadász ismerősödet, hogy ő mit javasol.

2013. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem fogok többé ősszel örökbe fogadni. Kizárólag tavasszal!

Egyszer már megjártam, nem tudtam kiszoktatni a kutyát...

Persze ha lakásban laksz, akkor mindegy az évszak. De kertes házasoknak nem ajánlom a tél előtti örökbe fogadást...


Amúgy:

Ha nagyon pici, akkor ruha..

Ha nem, akkor állandóan legyen mozgásban, ne ácsorogj vele.

2013. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kölyök vizslád lesz akkor szerintem előszőr csak pár percre vidd ki de úgy ,hogy fogod mert akkor melegíted is és szokni is tudja, majd egy idő után mikor már akár 10 percet is kint van akkor tedd le őt
2013. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!