Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul van, beteg a kutyám!...

Rosszul van, beteg a kutyám! Nagyon félek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már múlthéten is voltunk háromszor állatorvosnál vele, kiderült hogy a májával és a hasnyálmirigyével van valami. Kapott gyógyszereket is, amik látszólag használtak: visszajött az étvágya is. (Nagyon lefgyott szegény.)

De mára rosszabbodott :( Ma reggel kimentem, és ökendezett, hányt is. Nagyon gyenge szegény, még inni se akar.

A doki csak délután rendel. Mit tegyek?? Hogyan segítsek neki? Kérlek segítsetek!


2013. aug. 21. 09:19
1 2
 11/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Részvétem, tudom milyen elveszíteni egy ilyen barátot. Sajnos az is hozzátartozik az élethez, hogy ha a kutyád ennyire szenved, megmented a szenvedéstől, és meghozod a döntést. Ő már nem szenved, és boldog élete volt melletted...gondolj erre, és őrizd az emlékét...tényleg sajnálom...légy nagyon erős... nekem segített, miután elvesztettem a kutyámat, hogy beáltam önkéntesnek egy menhelyre...segít enyhíteni a fájdalmat...
2013. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Annyira fáj :( Erre nem voltunk felkészülve.

De nagyon boldog kutyus volt :) Remélem most is boldog, és ugyanolyan jó kutya, mint volt, bárhol is legyen! <3

Ajj... Negyon szerettük őt :( És mostmár nem fog várni minket a kapuban. Nem hozza a labdáját, hogy játsszunk. Nem kuncsorog kaját tőlünk.. :) Annyira szerettem őt :(

Drága kutyuskám..

De azért köszönöm! Majd mi is túl leszünk rajta..

2013. aug. 22. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Jaj te. :( Ez elég gyorsan lezajlott, de hidd el, jobb, hogy nem szenvedett.

Persze idő lesz, mire feldolgozod, de te megtettél mindent! Kitartás az elkövetkező időszakhoz!!

2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ne is mondd :( Pár napja még hozzámbújt, simogattam, sétálni vittük. Fel se fogtam még hogy már nem lesz itt soha többé...

Annyira rossz! :'(

De köszönöm! Szükségem is van a bíztatásra..

Köszi mégegyszer!

2013. aug. 22. 21:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazán nem tettünk semmit. :) Sok-sok kitartást és erőt kívánok neked/nektek!
2013. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nagyon sajnálom. Velem is hasonló történt majd egy hónapja. Elmentem nászútra, itt hagytam egy egészséges(nek tűnő) kutyát, és mikor hazaértem, akkor tudtam meg a szüleimtől, hogy amint elmentem, nagyon rosszul lett és az orvos megállapította, nyirokrákja van. A szteroidok sem nagyon segítettek már semmit. Megvártak az altatással, de szegény már árnyéka volt önmagának. másfél hét alatt fogyott csontsoványra, és szerintem kb. a haláltusájakor vittük el csak elaltatni. Miattam. Nehéz feldolgozni, de mi egyből hoztunk egy másik kutyust és rengeteget segít. Ajánlom nektek is. Egyből másik kutyát!!! Attól még a kis vizslád megmarad a szívedben, csak könnyebb elviselni a gyászt, hiszen annyi örömöt (és bosszúságot, ezáltal jó sok elfoglaltságot) hoz egy új kiskutyus.

2013. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Átérzem. És tudod/tudjátok mi a legrosszabb? Hogy attól félek, mi is későn vittük el a kórházba. A végén meg se ismerte anyát. Alig bírt menni. Attól félek, tényleg szenvedett.. Annyia rettegek ettől. Nem érdemelt volna ilyen halált a drága kiskutyánk. :( Annyira jó kutya volt...

Már a szemeimet is kisírtam. Sőt, az egész család. És nem tudnék most másik kutyát szeretni. Vele nőttünk fel. Most elképzelhetetlennek tartjuk mindannyian, hogy legyen új kutyusunk.

Ajj.. Mikor lesz ez könnyebb????

2013. aug. 22. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!