Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos németjuhász kiskutyá...

3 hónapos németjuhász kiskutyám naponta kb 0,8 - 1,2 liter vizet megiszik. Eszik tápot is, illetve maradékot. Ez nem sok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 18:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekelne,hogy ezt hogy méred le?:D


A maradék alatt pedig mit értesz,illetve milyen tápot eszik??


Ha minőségtelen dolgokkal van etetve,akkor azért eszik ennyit,mert éhes marad a rossz kajától.Nincs benne tápanyag.

2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a vödör amiben van a víz 1,2 literes, és többször cserélem, de így nagyjából tudom, hogy ha nem cserélném a vizét, szinte az egész vödörrel meginná egy nap. Tápból minőségit adunk neki, Royal canin starter, meg még egy másfajta szintén jó minőségi tápot. Maradék, pedig tészta, rizs, kenyér, májkrémes kenyér ilyeneket.
2013. aug. 21. 19:07
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
A starter tápot le kellene már cserélni. Azt főként az elválasztás után adják. Az meg nem gond ha sokat iszik, inkább sokat, mit keveset.
2013. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Értem,hát ez rengeteg és rossz az összetétel.

Vizet azért iszik ennyit,mert a májkrém és egyéb ilyen maradék baromira sós.


Májkrém,tészta nem kell.Semmilyen más háztartási maradék sem.

A royal canin baromi drága táp és a beltartalma nem valami fényes.A starter pedig már rég nem jó neki.Puppy vagy Junior tápot kellene adni,és a Royal helyett EGYETLEN EGY más,de jobb minőségű tápból.


Ajánlanám a Brit vagy Brit Care (olcsóbbak mint a royal) tápok valamelyikét.Napi 3x etetés.Nincs előtte egész nap a kaja csak a víz.

Ha idősebb lesz,napi 2x etetés.A zsákra rá van írva az etetési útmutató.

HÚST (színtiszta húst) lehet mellé adni,vagy csirkenyakat,farhátat.Főzve vagy nyersen.Semmi másra nincs szüksége.

2013. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát még 2 hónaposan kapta a startert, mert nem nagyon szerette a tápot, és még abból maradt, de most fog elfogyni, és másfajtát fog kapni :) Köszönöm a segítséget: )
2013. aug. 21. 19:19
 6/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik táp a dog chow volt
2013. aug. 21. 19:22
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne ha a kettő között találnál valami normálisat. A Dog Chow nagyon vacak, szinte nincs benne hús sem. A Brit Care szerintem jó választás lenne.
2013. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2013. aug. 21. 20:38
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyébként konzervből van ami jó? Mert nem nagyon szoktam neki adni, azt mondják egyik se jó nagyon
2013. aug. 21. 20:42
 10/28 anonim ***** válasza:

Animonda Gran Carno

Landfleisch

Kennel's Favorite


Ezek a jó minőségű konzervek,de kb olyan árban vannak,hogy azon rendes húst is veszel.( 700-800 Ft)

2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!