Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam a 2...

Melyik kutyát válasszam a 2 közül?

Figyelt kérdés
Kutyát akarok venni. De nem tudom eldönteni hogy milyet vegyek azt szeretném hogy védelmező legyen és eleven, nagy mozgás igényű 2 kutya között gondolkodtam az akita inu és az alaszkai malamut. A malamutot azért mert nagy a mozgásigénye és erős az akita inu-t meg azért mert nagyon hűséges szerintetek az akita van olyan erős mint a malamut és melyiket válasszam? Ja és ha valaki attól tartana hogy nem fogok tudni birni a kutyákkal az ne tegye mert volt már nagytestű kutyám
2013. aug. 22. 18:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És te mit nyújtanál a kutyának? Hanyadik kutya lenne? Tudnád kutyaiskolába vinni? Mennyit szánsz rá havonta? Milyen módokon fárasztanád a kutyát? Van kb. 120 ezred a vételárára? Ja, és egyik sem védőkutya, szóval ez már nem igaz.
2013. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
És megnyugtatlak, attól hogy nagytestű kutyával van tapasztalatod, egyáltalán nem jelenti, hogy egy akitával vagy malamuttal elbírsz, mivel 2 teljesen független jellem, totál más a viselkedésük, mint egy átlag kutyának.
2013. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
már sok kutyám volt, köztük a legnagyobb egy német vizsla volt és az nem számit hogy nem védőkutya ha elegendő szeretetet és törődést adok neki akkor megvéd... és már 50 ezerért is lehet venni törzskönyves szülőktől akitát a lefárasztással nemlenne gond mert van egy legelőnk a vizslámat is elengedem a legelőn had szaladgáljkon vagy biciklivel vezetem pórázson és kutyaiskolába nem járatnám még egy kutyám sem volt kutyaiskolában magam nevelném.
2013. aug. 22. 20:56
 14/24 A kérdező kommentje:
12 es tudom hogy más a jellemük van egy kutyaenciklopédiám
2013. aug. 22. 20:57
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
jézusom...
2013. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
most mit jézusomozol?
2013. aug. 22. 21:07
 17/24 A kérdező kommentje:
"kispalikee" amugy volt valaha neked kutyád vagy cask itt okoskodol?
2013. aug. 22. 21:09
 18/24 anonim ***** válasza:

látszik, hogy nem sokat értesz a kutyákhoz...na mind1.

Nekem huskym van, és még nem nagyon láttam olyan huskyt, ami agresszív lenne...nem olyan a jellemük...persze az emberek az alapból jót is eltudják rontani, de ebbe nem megyek bele.

Amúgy a vizsla, és ez a két kutya fajta..nos hát ég és föld.

Olvasgass a témában, és majd rájössz.

2013. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem, nem fog rájönni sajnos. A sötét emberek csak a saját kárukon tanulnak. Annak meg gratulálok, aki egy huskyt agresszívvá tud tenni, az enyémet semmivel nem sikerült:)
2013. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

az nem számit hogy nem védőkutya ha elegendő szeretetet és törődést adok neki akkor megvéd... és már 50 ezerért is lehet venni törzskönyves szülőktől akitát

ez a két állítás nagyon kiborított :o

2013. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!