Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy büntudatom van...

Normális hogy büntudatom van a kutyum halála miatt és mert (többi lent)?

Figyelt kérdés
A kutyum 3 éves volt és meghalt egy hete, mivel elütötte egy autó. Nagyon megsinylettem én is, azota minden nap sirok miatta, nagyon hiányzik. Viszont valoszinü uj kutyánk lesz, mivel veszélyes környéken lakunk, és nagyon üres az udvar, valamint megnyugtato ha van kint egy házörzö szoval kell a kutya. nagyon aranyosat kiválasztottunk, és a cél az volt hogy ne is hasonlitson az elözöre. De nagyon büntudatom van, mivel még fájlalom a halott kicsikémet. Elfog ez mulni? Vagy ettöl szivtelen vagyok hogy uj kutyánk lesz ilyen hamar?
2013. aug. 22. 21:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha sehogyse megy letiltani a szökésről, akkor bizony meg kell kötni addig, ameddig nyitva a kapu. Mondjuk mamáméknál is az udvaron van a kutya, de simán be lehet menni kis ajtóval úgy, hogy ne férjen ki a kutya, miközben kinyitom a kaput és bemegyek. El kell állni az útját, mondani hogy "marad", zsebedben a kutyakeksz, és ha nem szalad ki, odaadod, és simi. Egy idő után csak leesik neki. De ha rendszeresen sétáltatva van, akkor még könnyebb a helyzet: sétára menet te mész először ki a kapun, így a kutya megszokja, hogy bármilyen ajtón akar kimenni, azt csak akkor, ha te is kimentél már. A kapun se fog így kimenni, hiszen kintről jöttél, és nem bentről mentél ki, hogy utánadmehessen.
2013. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Lehet kapni láthatatlan kerítést, amit a kapu vonalán kell használni. Mivel ti nem tudtatok megbirkózni azzal, hogy megtanítsátok a kutyának, soha nem mehet ki a kapun egyedül, így vegyétek meg azt a szerkentyűt.
2013. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen, én is éppen a napokban olvastam a láthatatlan kerítésről. Nem hinném, hogy olcsó dolog, mert a föld alatt ki kell építeni, és speciális nyakörv kell a kutyára ami érzékeli a kerítés jeleit, és enyhe áramütéssel "bünteti" a kutyát.
2013. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A láthatatlan nyakörv ebayen magyar forintra átszámítva 5-10 ezer forint. Nem egy vagyon.
2013. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a nyakörv annyi, de ki kell építeni a kertben föld alatt a többi részét, az érzékelőkkel.
2013. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kiépítés mondjuk nem tudom, mennyi lehet, meg pontosan mit igényel, de a nyakörvet az érzékelőkkel együtt adják ennyiért.
2013. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!