Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan fontos beoltatni...

Miért olyan fontos beoltatni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy keverék kutyám(már nálunk született),és soha nem volt oltása...

14évet kibirt,oltás nélkül..Nem volt soha,semmi betegsége,és sétálni is jártam vele...


2009. okt. 30. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

inkább ezt ne hangoztasd..a múltkor később adtuk be az oltá

st és "fel akartak jelenteni"

2009. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

úúúh...

de ez akkor is szerintem butaság...fölösleges pénzkidobás,de még ha olcsóbb lenne azt mondom,hogy oké...De ennyi pénzből inkább veszek a kutyámnak pl játékokat.

2009. okt. 30. 15:25
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly decemberben változott a törvény és ha csak egy picivel is később oltatod be a kutyád már feljelent az állatorvos. Amúgy a te kutyádnak szerencséje volt hogynem volt baja de az oltás dolog olyan mint az embereknél nem azért kapod mert biztos beteg leszel hanem mert az lehetsz és azt jobb elkerülni.
2009. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Sokan fognak veled "üvölteni" emiatt a kérdés miatt...ez a beoltás meg oltásprogram is olyan kamu-duma mint a h1n1 oltás meg a többi maszlag...kihasználják az embereket ,hogy szeretik a kutyájukat és minden pénzüket rááldozzák a szeretett lényre..sőt továbbmegyek felelőtlen vagy,ha nem adatod be az egész oltásprogramot többtízezer forintért..nekünk is volt keverék kutyánk és soha nem kapott speckó oltásokat:) csak a kötelező veszettség ellenit és soha semmi baja nem volt és nincs..lehet lepontozni..
2009. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Nálam egy egész alom pusztult el egy későn beadott oltás miatt(csúszott az első oltás). Akkor szerinted minek az oltás?
2009. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
hát, ne haragudj de ha nem tudsz a kutyádra 10-12 ezret áldozni (ugye az első fél év össz oltásai kerülnek ennyibe) utána meg évente 3 ezer ft körül van. Ha te ennyit sajnálsz a kutyádra költeni, ne oltasd be.
2009. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

hmm,inkább nem mondok semmit erre az egészre,amúgy tudom,hogy pár embertől kapok majd kedves szavakat,de nem tud érdekelni:D

köszi,hogy irtatok

2009. okt. 30. 15:32
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy juthatott eszedbe, hogy nem oltottad be???
2009. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el stephen king: CUJO című könyvét!!
2009. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Téged miért oltattak be kiskorodban? Sok ember miért oltatja be magát ha mondjuk trópusi vidéken nyaral, vagy most az influenza ellen?

Erről ennyit...

2009. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!