Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor/mikor viszitek le a...

Hányszor/mikor viszitek le a kutyátokat eü. Ill hosszabb sétára?

Figyelt kérdés
Nemrég óta van lakásban kutyám és aggódom ,hogy túl keveset van lent. Én reggel 5kor elmegyek a férjem viszi le 8 kor ( de nem mindig :( ) és én egy körül érek haza akkor rögtön megyünk le és egy órát sétálunk,játszunk. A következő pedig este 19-20-21ig mikor hogy..ahogy látom rajta ,hogy már menne. Amikor szabadnapos vagyok akkor 3x1/1,5 órás sétákra viszem le. Azon gondolkozom ,hogy iktassak-e be még egy eü sétát valahová,mert néha bepisil..pl kaja után sokszor. Reggel este kap kaját egyelőre. Az esti után rögtön megyünk is le, de reggel mielőtt elmegyek kap és én már nem tudom levinni. Legyen korábban a kaja pl fél 5kor és gyorsan vigyem le? Vagy este 23kor még? Sokszor látszik rajta hogy nincs kedve lemenni későn már most is alszik. Ti hogyan csináljátok?
2013. aug. 25. 21:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
..vagyis ilyen gyakorlati tanacsokat...nem gondoltam h ez ilyen nagy bajt okozhat.
2013. aug. 28. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!