Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van okom az aggodalomra?

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
A ma reggeli sétánál a kutyusom székletében kis fehér magocska szerű dolgokat láttam. Olyan volt, mintha szezámmag lenne, bár közelebbről nem vizsgáltam meg.Én bélféregre gyanakszom, bár nem tudom mit ehetett az utóbbi napokban. 24-én este hoztuk el nagyszülőktől, egy hétig ott volt, lehetséges, hogy ott evett meg valami magos dolgot, de véleményem szerint az már kiürült volna belőle, itthon pedig semmi ilyesmit nem kapott. Tegnap a töltöttkáposzta töltelékéből evett, abban ugyebár van rizs, de szerintem, az nem látszik meg ennyire az ürülékben. Köszönöm előre a válaszokat!

2013. aug. 26. 09:00
 1/5 NyeskaGeri válasza:
A biztonság kedvéért kapjon féreghajtót és figyelje továbra is hogy mi jön ki a kutyából. :D
2013. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig akkor egy bottal meg kellett volna kotorászni azt a kutyagumit! Ha még 1x ilyet kakil akkor nézd meg, ha teheted vedd is ki és vidd kutyadokihoz! Mamát meg kérdezd meg mit evett! Lehet, hogy csak valamit megrágott, műanyagdarabot pl. :)
2013. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem volt megfőzve annyira a rizs akkor látszhat.


Ha nem kapott féreghajtót akkor amúgy nem jön ki belőle semmi csak ha nagyon rossza a helyzet. Azt meg nem egy hete kapta el akkor.

Várj még egy napot és nézd meg neki újra.. esetleg egy féreghajtás sose árt.

2013. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. aug. 26. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Off


Na, pl. ezért is nagyon jó, hogy az ember felszedi a kutyakakit. Mert akkor a szeme elé kerülnek olyan dolgok is, amit egyébként észre se venne. Tudom, hogy nem a témához tartozik :)

2013. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!