Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól döntöttünk? Volt két...

Jól döntöttünk? Volt két kutyánk, de állandóan verekedtek, mindig keresték egymással a bajt.

Figyelt kérdés
Két szuka kutya, folyamatosan verekedtek, többször is egy nap. Nagyon szerettük őket. Volt úgy, hogy annyira összeverekedtek, hogy apukám majdnem rosszullett. Nem lehetett őket szétszedni, semmi nem használt. Képesek lettek volna megölni egymást. Egyik ilyen alkalommal, amikor véresre verték egymást, szóltunk az állatorvosnak, aki elaltatta őket. Fáj, hogy így alakult. Jól döntöttünk?
2013. aug. 26. 23:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen embernek nem adnék kutyát.Meg kellett volna mutatnod ki a domináns hím/nőstény és akkor letudtad volna állítani őket. Nekem 3 kan kutyám van amikor idekerültek majdnem megölték egymást de megmutattam nekik ki a domináns hím és azóta nem mernek egymásnak menni, akkor pláne nem ha én is ott vagyok.
2013. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
számomra utolag derültek ki ezek a dolgok, h az ember a felelős ezért, de tényleg szeretjük az állatokat, szart sem tudtok róla, h hogy bánunk velük, mit meg nem adunk nekik. elég volt ebből a savazásból!
2013. aug. 27. 00:09
 23/45 A kérdező kommentje:
Hogy a francba kellett volna nekik megtanítani, hogy ne verekedjenek???
2013. aug. 27. 00:11
 24/45 anonim ***** válasza:
90%
Uram Isten... segíts meg! Ilyen embernek kutya? Erre nem lehet semmit se írni. .
2013. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
93%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, én szégyenlem magam embertársaim nevében. Nektek soha nem lett volna szabad kutyát tartani. Sajnálom hogy ez lett a kutyákkal, sajnálom hogy ennyire felelőtlenek és egyáltalán nem körültekintőek voltatok.

Gondoltam arra, hogy elnézést kérek a hangnememért a válasz végén, de meggondoltam magam, amikor újraolvastam kérdésed.

2013. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

kezdhettétek volna mondjuk a falkasorrend lerendezésével, ez a leggyakoribb kiváltó oka ugyanis az ilyen jellegű verekedős magatartásnak. Továbbá semleges területen való rendszeres interakció mind a két kutyával (pl együtt viszed őket sétálni, kirándúlni) ilyenkor fontos lett volna a folyamatos pozitív megerősítése a helyes viselkedésnek plusz semleges területen erősödik a falkásodás jelensége, ilyen szituációban az egymást ismerő de egymást "utáló" kutyák is hajlanak arra, hogy falkába álljanak össze.

De a legfontosabb mindenképpen az lett volna, hogy tisztázni kell ki a főnök (te apukád anyukád stb) ha ez meg lett volna akkor képesek lettek volna letiltani ezt a magatartást

2013. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
91%

Uram atyam! Valami szornyu ezt olvasni...

Az ilyen ember ne tartson kutyat! Kezdjuk azzal, hogy feltetted a kerdest, hogy jol dontottetek-e?! Mi valaszoltunk, hogy nem...majd te probalsz meggyozni minket, hogy jo dontes volt, meg nem volt mas megoldas..Akkor megis minek tetted fel a kerdest, ha ennyire nagyon tudod?!

Ezeknek a kutyaknak nem altatas, hanem normalis gazda kellett volna. Nem tettetek meg mindent es ezt ti is tudjatok. Mindent megadtatok nekik?! Mi mindent? Egy kutya nem attol lesz boldog, ha luxus kutyaolba aludhat, a legdragabb tapot kapja vagy, ha el van halmozva 'ajandekokkal'. Egy kutya akkor boldog, ha kiegyensulyozott, normalis elete lehet egy olyan gazdival aki tud banni vele. Es ne akard nekuk elmagyarazni, hogy az altatas volt az egyetlen megoldas, mert nem igy van! Felelotlenek vagytok, tema lezarva! Mar elore sajnalom a mostani kutyadat...

2013. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
89%

minek nektek kutya, ha még megnevelni se tudjátok, és a ti hibátokból lettek elaltatva

nem is értem, hogy jut ilyen ötlet valakinek az eszébe?? és az is milyen állatorvos, aki ezt elvállalja???

2013. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
100%

www.youtube.com/watch?v=tMvb8F9oeBU

Nézd meg ezt a videót, ennél a családnál is komoly gondok voltak, de nem adták fel és végül megoldották.

2013. aug. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...Minek kellet neked 2 kutya ha nem tudtad őket össze szoktatni?Legalább annyi eszetek lehetett volna hogy az egyiket oda adjátok valakinek. Te jó ég...Jó hülye vagy/vagytok.
2013. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!