Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól döntöttünk? Volt két...

Jól döntöttünk? Volt két kutyánk, de állandóan verekedtek, mindig keresték egymással a bajt.

Figyelt kérdés
Két szuka kutya, folyamatosan verekedtek, többször is egy nap. Nagyon szerettük őket. Volt úgy, hogy annyira összeverekedtek, hogy apukám majdnem rosszullett. Nem lehetett őket szétszedni, semmi nem használt. Képesek lettek volna megölni egymást. Egyik ilyen alkalommal, amikor véresre verték egymást, szóltunk az állatorvosnak, aki elaltatta őket. Fáj, hogy így alakult. Jól döntöttünk?
2013. aug. 26. 23:36
1 2 3 4 5
 41/45 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Az egyik kutyád biztos abba nyomorodott bele, mert folyton kikapott a másiktól.

Az apukád meg, hogy tett volna valami érdemlegeset, mondjuk tényleg elajándékozhatta volna az egyik kutyát, ehelyett fogta magát és rövidre zárta az egészet azzal, hogy mind a két kutyát a másvilágra küldte.

Felháborító!! Eszébe sem jutott vagyis egyáltalán nem is akarta a helyzetet megoldani. Ez már mindennek a csimboraszója.

Küld az apádat a géphez had mondjuk meg neki a magunkét!!

2013. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy az ilyen tudatlan,primitív senkire tudnánk hatni?
2013. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Nem az ilyenekre tényleg nem, mert szemellenzősek.
2013. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 ödi2 ***** válasza:
100%

Most olvastam csak el, de teljesen kiakadtam... Nem döntöttek jól a szüleid és komolyan szeretnék elbeszélgetni velük, mert nem valók kutya tulajdonosnak...:( Inkább szomorú ez az egész és az a része egyszerűen dühítő, hogy segítséget kérni egyszer sem jutott eszetekbe... Nekem most az egyik kutyám, egy németjuhász, menhelyről került hozzám ahol már elaltatni akarták, mert teljesen vad és kezelhetetlen volt. Ez a kutya most fél évvel később teljesen stabil és az egyik legjobb kutyám, ami valaha is megfordult a kezem között, pedig 25 éve foglalkozom velük! Csak venni kellene az embereknek a fáradtságot és kérdezni kellene, nem egyből ölni...

Pár hete olvasom ezeket a kommenteket, de egyre inkább elkap a csömör, ahogy egyesek viszonyulnak a kutyájukhoz, de akár egymáshoz is, mert egy nem megfelelően nevelt kutya lehet veszély forrás, de ilyenkor is csak az ember a hibás...:(((

Mindegy, elkeserítő az egész.

Mindig a párom jut eszembe, akit még sohasem láttam megrettenni vagy visszariadni egy problémás kutya láttán sem akivel dolgunk volt, pedig vasággyal együtt 52 kiló és 165 centi! de 40-60 kilós kutyák is megremegnek előtte, pusztán az akaratától... Mindig így kezdi minden kutyával:

Szia Édes, sokat fogsz dolgozni, de ígérem, hogy boldog leszel!

És még mennyi embert tudnék mondani, aki befogadna és szocializálna ilyen kutyákat...!

2013. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Jézusom, most olvastam a kérdést. NORMÁLISAK VAGYTOK??????

Gratulálok a k. szüleidnek, hogy ilyen undorító példát mutatnak Neked. Csak remélni tudom, hogy felnőve nem leszel ilyen aberrált, ridegszívű ÁLLATKÍNZÓ!

Az állatorvost meg nem értem. Törvényileg csak gyógyíthatatlan és/vagy veszélyessé nyilvánított kutyákat altathatnának el, erre sokszor a tulajdonos kérésére lealtatják az egészséges kutyákat is :(


Szüleid UTÁLJÁK a kutyákat, és Neked meg átmosták az agyad!

Ugyanis, NEM kellett volna elaltatni. Lehetett volna 1, de inkább mindkét kutyának külön-külön új, tapasztalt szakértő gazdát keresni...lehetett volna ketté osztani a kertet, vagy kennelt felhúzni, hogy IDEIGLENESEN el tudjátok zárni őket, amíg KUTYAKIKÉPZŐ SZAKEMBER segít Nektek NEVELNI a kutyákat.


ÉS MI A JÓ BÜDÖS FRANCNAK KELLETT ÚJ KUTYA????????????


Az ilyen embereket egy életre eltiltanám a kutyatartástól...

2013. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!