Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti képesek lennétek megenni...

Ti képesek lennétek megenni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Koreában és Kínában megeszik őket.:( Ti képesek lennétek rá? Én szerintem, ha a tudtom nélkül kutyahúst ennék, és utána megmondanák akkor kihánynám, és sírva fakadnék, mert nagyon szeretem őket.

2013. aug. 28. 23:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
44%

Az az adrenalin miatt van.. elviselhetőbb tőle az íze aztmondják.


Egyébként nem akarom védeni a dolgot mert nem szimpatizálok én se vele(bár engem kiakasztott hogy egy több mint 1000éves hagyományt meg kell szüntetni kínában európai/amcsi nyomásra szerintem ez vicc)

Nah mindegy is a lényeg hogy ezek a kutyák bizonyítottan nem olyanok mint a amiket mi tartunk, már tényleg több száz éve csak arra van szaporítva hogy húst adjanak azt kész. ISMÉTLEM nem védem a dolgot.. csak mint mindig szeretném a másik oldalt is megvilágítani :D ha két ember felfogja de nem helyesel nekem már az is jó ^^

2013. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%

Az valóban durva, hogy más nemzetek dolgaiba ilyen módon bele lehet szólni... De ennek a megvitatása már egy másik kategóriába illene. :)


Viszont valahol meg a tehenet tekintik szent állatnak, s valószínűleg ők meg azon vannak kiakadva, hogy a világ többi részén hogyan képesek megenni őket. Szóval minden csak nézőpont kérdése.

De természetesen én sem támogatom, sosem ennék kutyát, ha csak nem az életben maradásom múlna rajta.

2013. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
63%

Az én esetemben, ha éhínséges időszak lenne, akkor inkább a szomszédomat vagy egy idegent ennék ennék meg. Ha a szomszéddal rosszban vagyok akkor még jóízűen is.

Kutyát semmiképen nem. Sem az enyémet sem másét, sem kóbort.

2013. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%
Én egyet értek a betiltásával, hiszen ahogy írtuk nem természetes táplálék, nem zsákmányállat. Abban pedig igaza van annak, aki írta, hogy a tartásmódjuk borzasztó. De ugyanez fennáll a vágóhidakra is, csak azt természetesnek vesszük. Amúgy meg a hagyományok változnak, nincs ebben semmi különös. Kínában még az 1920-as években is hagyomány volt, hogy a gyerekeket kasztrálják, azért, hogy életük végéig egy női szerepet játszanak az operában. Az aranylótusz lábról nem is beszélve. Szóval ahogy változik, fejlődik a civilizáció, elhagyja a korábban természetesnek vett hagyományokat. Nincs ebben semmi különös.
2013. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
:D 'Nincs ebben semmi különös' kéretik egyszer olvasni.
2013. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFFolásért, de Dieselnek írnám, hogy a Holodomor alatt nem zártak be senkit a házba, sőt még egyik faluból a másikba is elmehettek. Csak kaja nem volt sehol, aki meg az út szélén füvet szedett, agyonverték vagy lelőtték az őrök. OFF vége.
2013. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
53%

Én hallottam róla, hogy külföldön valamelyik országokban engedélyezték is a kutya hús fogyasztását, mert egyszerűen túl szaporodtak.


Így akarják le csökkenteni az utcán kóborló állatok számát, hogy engedélyezték, a "leölésüket" és megevésüket. Így olyan családok is húshoz juthatnak akik lehet nem igen láttak még.


Elég undorító, de a menhelyek tele vannak, senkinek nincsen fölösleges pénze, minden utcán talált kutyát ivartalanítani meg befogadni.


Én persze ellene vagyok, mert ameddig tudok mást enni, biztos nem vetemednék rá.

De kérdés az, ha te maradsz a környéken meg egy kutya, mit tennél ha az éhség olyan szintűre növelődne, lehet nem néznél úgy a kutyára mint a társadra.

2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%

Off: Arra gondoltam apuka nem engedte ki a gyereket meg az asszonyt hogy ne egyék meg őket..

off vége .)

2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
OFF: Jaaa... OFF vége:D
2013. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%
nem, nem ennék kutyát. mint ahogy a normál húsevésről is évek óta leszoktam. és leölni végképp nme tudnék állatot (max ha rámtámad, védelemből, de hogy nem belezném ki, az tuti). Viszont voltam már egyszer túlélőtáborban, és az erdőben, út szélén hihetetlenül sok olyan növény, gyökér, gumó van, ami ehető és tápláló, csak meg kell látni őket. tojást, tejet megeszem, ha nagyon muszáj, de húst soha.
2013. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!