Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti képesek lennétek megenni...

Ti képesek lennétek megenni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Koreában és Kínában megeszik őket.:( Ti képesek lennétek rá? Én szerintem, ha a tudtom nélkül kutyahúst ennék, és utána megmondanák akkor kihánynám, és sírva fakadnék, mert nagyon szeretem őket.

2013. aug. 28. 23:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%
Kíváncsiságból kipróbálnám, pedig van kutyám.Nyilván sajátot nem, de szeretem elhinni magamról, hogy nyitott vagyok más kultúrákra. Van,aki nyuszit tart hobbiállatnak,nekem pl.óriásnyulam volt, akinek az alomtársait valószínűleg jóízűen elfogyasztotta a gazda, akitől vettem,mégsem tartom barbárságnak. Ok,mindenkinek megvan a személyes véleménye erről, de nem kéne mások véleményét pl. Dieselét lepontozni.
2013. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szeretem Koreat. A kulturajat meg mindent. De azt,hogy kutya-macskahust is esznek,az brutalis. Soha nem ennem meg. Es igen. Ez detto olyan,minthogy mi baromfit-sertest eszunk,de ez kulturatol fugg. Mindenesetre sosem ennem meg. Sokszor meg a halat is sajnalom megenni:(

Koreaban allitolag azert nem latni koborkutyakat az utcan,mert befogjak oket es kesobb megeszik

2013. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%

Még ha fegyverrel kényszerítenének akkor sem enném meg!!


Na most lehet engem lefinnyásozni de ez elég kiakasztó hogy valaki megenne egy olyan állatot aki jobban szereti a gazdáját mint saját magát.

2013. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Én azért hiszem, hogy a saját kutyám akármilyen ínséges idők járnának nem falna fel engem. Inkább ő halna éhen. Meg amelyik kutya csont és bőr az éhínségtől, arról sem halottam, hogy megtámadott és megevett volna egy embert azért mert éhes.
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy honnan olvastad ezt a baromságot, de nem igaz. Nem esznek kutyát. Menj el Koreába vagy Kínába és ott tudjad meg az igazságot, és ne dőlj be a kamu cikkeknek
2020. okt. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz utolsó, hogy nem fogyasztanak kutyát?? De, sajnos nagyon is. Ne akarj olyan videókat látni, ahol szűk ketrecekben tartják, brutálisan leölik, élve dobják forró vízbe stb. Sajnos ez nagyon is létező dolog. Addig a jó neked, amíg azt hiszed, hogy nem létezik ilyen.
2020. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a dark weben láttál ilyeneket, de én már két éve Koreában lakok, nagyon sok embernek van kutyája, és imádják őket
2020. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
És azért írok hét évvel később, mert később is, de ne terjesszenek ilyet
2020. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ja, és kutyát nem is árulnak
2020. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Annyira boldog lennék, ha neked lehetne igazad, de sajnos nem így van. Nem tudom, hogy milyen webről beszélsz, de még a youtube-on is bele lehet futni ilyen videókba. Ez itt a kevésbé durvák közé tartozik: [link]
2020. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!