Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mégis miért kell ennyire...

Most mégis miért kell ennyire utálni, elítélni a fajtát? Miért hiszi mindenki azt, hogy ezektől félni kell, még akkor is ha segítségre van szükségük?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 30. 23:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én ismimnek meg labija van, és mutatta egyik nap a karját, meg az arcán a hegeket, hogy ezt a labi művelte, de Ő nem altatta le mert mondta, hogy az Ő hibája.
2013. aug. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ödi2 ***** válasza:
100%

Nem is kell elaltatni, tesóm szomszédja sem döntött jól...:(

Az ismerősöd pedig szedje össze magát és kérjen mielőbb segítséget szakembertől, mert egy kutya ha arcra támad, akkor ott már ÓRIÁSI a baj!!! Vegye nagyon komolyan, mert ez valószínűleg, sőt BIZTOSAN!!!,nem az első eset...

2013. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Platypus ***** válasza:
100%
Én kifejezetten csípem a piteket, de azért egy sebesült vadidegen kutyával nem árt óvatosnak lenni. Fájdalmai vannak,és ki tudja hogy milyen közegből jött, ha már az utcán mászkált magában(valamiért nem felelősségteljes gazdára utal). És ha egy pit harap meg, az fáj. Még akkor is, ha nem gondolta komolyan, csak véletlenül fájdalmat okoztál neki, miközben próbáltad leoperálni az útról. Nem mondom, megpróbálnám, ha én lennék ott, de azért nem olyan egyszerű eset, mintha egy elütött tacskó lenne. Úgy egyébként sem egyszerű kezelni egy valószínűleg bepánikolt 40 kilós kutyát.
2013. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

Elsősorban a médiának "köszönhető".Ha egy keverék vagy bármilyen fajta kutya megtámad valakit,a média mindjárt azt hazudja,hogy az harci kutya,pitbull.

Hazudták már ezt husky keverékről is.

2013. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja a cikk írója, hogy a kutya fajtája miatt? Szerintem csak szimplán nem tudták, hogy mit kell tenni ilyen helyzetben, és várták, hogy más intézkedjen. Ez tömegpszichológia, ugyanez, sajnos, sérült embernél is előfordul.
2013. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ödi2 nek. Amúgy a főnököm, akié a labi. Nem ment volna fejre a kutya, csak amikor evett, a főnököm leguggolt hozzá. Nézni akarta. A kutya meg nem morgott vagy ilyesmi, csak hírtelen neki esett.

Most már másképp etet tanult belőle.

2013. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
79%
Minden balesetes, sérült kutyán segítek, ha módomban áll, még a pitbullon is. Ilyenkor kifejezetten az ember segítségére szorul. Nem lehet mérlegelni, hogy harci kutya vagy sem.
2013. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!