Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiúk! Ha egy kutya lenne a...

Fiúk! Ha egy kutya lenne a vágyatok és szülinapotokra kapnátok egyet barátnőtöktől örülnétek neki? :D

Figyelt kérdés
Persze olyant,amilyen szeretnétek..
2013. aug. 31. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szaporítótól van és én választhatom ki az alomból, akkor igen.
2013. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sippara ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok fiú, nem örülnék neki. Ha minden vágyam egy kutya, akkor azt a kutyát egy BIZONYOS kennelből, esetleg egy bizonyos szukától/kantól szeretném, ráadásul egy kutya nem épp olyan olcsó dolog, hogy ajándékként "dobáljuk".
2013. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy husky kiskutyáról lenne szó!Gyönyörű kék szeműek a szülők is,a pici is.Oltás,papir minden meg lenne hozzá.Rendes helyről!
2013. aug. 31. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből, ha szabad kérdezni?:)
2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi vagyok,úgyhogy felesleges írni.:)
2013. aug. 31. 20:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Már most megsúgom hogy az a "rendes hely" pont egy szaporító. Gondolom Szuzinak született egy alom kölyke Buksitól és azokat próbálják elpasszolni. A szaporító nem csak azt jelenti, hogy disznóólban tartja a kutyákat, hanem ezt is.


Ilyen helyről NE vegyél kutyát, FŐLEG ne ajándék gyanánt!


Mi a bizonyíték arra hogy tényleg huskyk a kiskutyák? Honnan tudod biztosra hogy az az apa akit mutatnak (már ha mutatnak), nem pedig egy belógott kóbor kutya? Kicsiként még lehet hogy huskynak tűnik, de hát ők is annak tűntek:

[link]


Ha valóban huskyt szeretnél (vagyis a barátod), akkor tenyésztőtől (=kennelből) vegyetek, törzskönyvvel!

2013. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Apu egyik ismerőse. 3 huskyja van. 2 nőstény 1 kan.Láttuk őket,tényleg gyönyörű rendezett kutyák,ócska helyről nem is mernék venni,főleg ajándékban..törzskönyv +oltás.Van egy család akik szintén ott vették,csak sajnos elütötte egy autó.:/
2013. aug. 31. 20:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel hogy rendes kennelből van.

Akkor sem hiszem hogy örülnék neki. Először is beszélned kellene a fiúval hogy kéoes lenne-e eltartani a kutyát, oltások tápok egyebek. Nem tudom hogy a szüleivel él-e de ha igen nekik is van a dologba beleszólásuk. Ha ez mind rendben van akkor is az a minimum hogy azt a kutyát akivel 15 évet fog leélni saját maga választhassa ki magának.

2013. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sippara ***** válasza:
100%

A "vettem két szukát meg egy kant, és felváltva csináltatom fel a csajokat" megint csak nem hangzik tenyésztésnek, deeee huskykba nem akarok beleszólni, ha szerencséd van, erre jár a husky tenyésztőnk és ő válaszol :P

Ha már mindenképp onnan akarsz, mindenképp nézd meg a szülők szűréseit, az eddigi almok eredményeit, esetleg keresd fel a gazdikat is, ha jók a tapasztalatok, úgyis szívesen beszélnek róla.

2013. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
És ha nem rendes kennelből van akkor mi van? Semmi. Nem az a lényeg hogy teljesen fajtatiszta legyen, szeressen, hűséges legyen hozzád. Meg ha annyira Husky-t akar, akkor hasonlítson rá. De nem kell full fajtatisztának lenni. Nekem sose volt fajtatiszta kutyám, nem is értem miben különböznek egy keveréktől. Csak annyiba hogy a fajtatiszták "egyformák" a keverékek meg "egyediek"
2013. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!