Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kiskutyával...

Milyen fajta kiskutyával lepjem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kistestű,nyugodt természetű kutyusra gondoltam.Én viszont abszolút buta vagyok a kutyafajtákhoz.A csivava jellegű kutyik kizárva.

Valami ötlet?


2013. szept. 4. 16:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Megnéztem a bischon,uszkár,és törpe spicc kutyákat is,amiket az egyik válaszoló javasolt,de nekem ezek a kutyák a "vicc" kategória ....


Megpróbálok ide belinkelni egy képet,hogy valami ilyesmi az elképzelés : ( csak ez a kutyus nem marad ilyen picike )Szóval ilyen normális kutyakinézetre gondoltam.


[link]

2013. szept. 4. 16:54
 12/30 anonim ***** válasza:
49%

Ha cukibogyót akarsz, akkor pomerániai törpespicc. De ezek nem nyugisak.

Bichon-félék (havanese, frisé pl) is aranyosak, nyugodtabbak is.

2013. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az uszkárt én is javaslom mindenféle méretben. Nekem mondjuk csak az óriás tetszik és számomra még az se nagy kutya, de okosak és aranyosak a kisebb változatok is. Hely- és mozgásigény szempontjából a méret lényegtelen. Ha kell alszanak egy sarokban, ha kell pörögnek ezerrel.
2013. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kölyök kutya. "rendes " kutya nem néz ki felnőtt korában kölyöknek. Ha kistestűt akarsz, ami esetleg hasonlít ehhez, akkor barna törpe uszkár, amit kölyök fazonra nyírattok.
2013. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem, hogy szeretné-e anyukád is, hogy az olyan válaszokat elkerüld, hogy ajándékba nem adunk kutyát. Igen, amiknek jó természetük van az a cavalier king charles spániel, ha jó idegrendszerű akkor a törpe uszkár (én meg az uszkárral vagyok elfogult, nekem sikerült egy nagyon jó természetűt kifognom), és a bichon félék (havanese, bolognese, frise).
2013. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

nahát,milyen kis édes pomerániai törpe spiccet találtam,,amit az egyik előző válaszoló írt : ( cuki amúgy ő is! ) :)


[link]

2013. szept. 4. 17:02
 17/30 A kérdező kommentje:

jajj,hát ez a cavalier king charles spániel is milyen tündérbogár,kedves utolsó !! csatolok egy képet róla ( viszont sok képen úgy láttam,hogy viszonylag ő is nagytestű lesz,ha felnő,nem ?? )


[link]

2013. szept. 4. 17:07
 18/30 anonim ***** válasza:
Ha vicc kategória? Akkor neked mégsem szőrmók kell, hanem "sima arcú". Egyébként minden kölyök tüneményes. Akkor talán a beagle? Ez egy kicsit önfejű, csökönyös. Vagy a basset hound? Ez is önfejű, de tüneményes. Vagy a shar pei? (jó ez vicc volt).
2013. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
igen,a sharpei lesz a nyerő ! :))) valószínű :)) ( vicc )
2013. szept. 4. 17:09
 20/30 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyire akarod, hogy szőrös legyen. Rövid szőrű, hosszú szőrű. Vagy milyen elképzelésed van külsőre?
2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!