Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kiskutyával...

Milyen fajta kiskutyával lepjem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kistestű,nyugodt természetű kutyusra gondoltam.Én viszont abszolút buta vagyok a kutyafajtákhoz.A csivava jellegű kutyik kizárva.

Valami ötlet?


2013. szept. 4. 16:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Pomit 300-400e alatt nem kapsz, és még úgy is várnod kell rá 1-2-3 évet.
2013. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
azért annyira nem szép meg cuki kutya a "pomi",hogy várjunk rá éveket :)))
2013. szept. 4. 17:37
 23/30 A kérdező kommentje:

20. válaszoló :

már linkeltem képet,hogy milyen kutyust képzeltem el anyukámnak :)

2013. szept. 4. 17:38
 24/30 anonim ***** válasza:

ismerősömnek német közép spitz-e van. Hihetetlenül okos, neki szép kutya kinézete van, kis testű, a szőre se igényel olyan nagyon különleges ápolást, mint mondjuk egy uszkár,persze fésülni kell, de annyira nincs nagy cécó vele.

Nagyon jó természetű, a szőre miatt télen se kell feltétlenül mindig a szobában lennie, ismerősöméknek is javarészt kint van a hidegben is, és nem azért, mert nem engedik be, hanem mert a kutya kint jobban érzi magát.

Ilyenek kölyöknek:

[link]

[link]

[link]


és ilyenek felnőttnek:

[link]

[link]

[link]



Vagy van még wolf spitz is, ami szerintem neked tetszhetne, ők ilyenek:

[link]

[link]



Ezt még ajánlom, hogy olvasd el, ez a német közép spitzről szól, a számodra fontosakat(méret, súly, jellem) szépen leírja.


Remélem, hogy tudtam segíteni:)

2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

hú, a linket lefelejtettem a végéről:D

[link]


Szóval ezt olvasd el, ez tartalmazza számodra az információkat.

2013. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

hát ezek a német spitz-ek valami tündériek kicsiben:)))

a wolf spitz,jesszus, rendezetteb a szőre,mint az én hajam :))))


van ám választási lehetőségem most már ! és nehezebb menet lesz,mint gondoltam..:/ azok a kutyik is olllyan édesek voltak,amiket még egy jóval korábbi válaszoló linkelt menhelyről kis keverékek..jajj de nehéz :/

nehééééééééééééz

2013. szept. 4. 18:43
 27/30 anonim ***** válasza:
Orosz toy terrier esetleg?
2013. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha a lógó fülű, sima arcorri részű, nem túl nagy szőrű, kicsi kutyák tetszenek, akkor a phaléne tetszene neked szerintem. Az álló fülű változata a papillon.
2013. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

a német spitz-es válaszoló vagyok.

Tippként mondom, hogy ha az alapján választasz, hogy kölyökként nagyon cuki, de nagyként nem tetszik esetleg, akkor ez ne befolyásoljon semmiben, mert a gazdi, a te esetedben az anyukád észre sem fogja venni a változást, hanem egyszer csak lesz egy szép felnőtt kutyája, akit ő ugyan olyannak fog látni, mint első alkalomkor:)

Az én kutyám is egyszer csak felnőtt lett. Én annyira nem láttam rajta a változást, mert mindennap látom, foglalkozok vele, ezek a változások inkább képekről lesznek szembetűnőek, és akkor is csak mosolyogva gondol vissza rá az ember, hogy jajj, milyen kis kajla volt még egy évvel ezelőtt:D

Amúgy, majd írd le, hogy mi lett a végső döntés, mert már kíváncsi vagyok, hogy melyik fajta lesz a befutó:D

2013. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A cavalier king charles spániel is kicsi.5-8 kg max,és 35cm marmagas.Jóval kisebbek mint egy normál cocker spániel.
2013. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!