Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha nincs idom a...

Mit tegyek, ha nincs idom a kutyamra?

Figyelt kérdés

Johetnek a leszolasok, mert megerdemlem!

Mota elkezdodott a kozep suli mar nincs idom es energiam a kutyamra. Fel6-kor kell kelnem, elindulok suliba, de amilyen nehez a taskam elojon a migrenes fejfajasom minden nap. Gondolom, ahogy nyomja ott az izuleteket. Aztan jon a szedules, faradtsag, gyengeseg, hanyinger. Hazaerek 4korul, pihenek egy kicsit, mert ilyenkor mar nagyon rosszul szoktam lenni. Majd megcsinalom a hazit (ami most meg egy-ket feladat) vagy 10x ennyi lesz, ha rendesen beindul a tanulas. Es azt veszem eszre, hogy eljott az este, de a kutyammal meg nem foglalkoztam. Annyira sjanalom szegenyt, de egyszeruen annyira nincs ero bennem, hogy kimegyek es ugyerzem osszeesek mellette fejfajas hanyinger meg minden...nem nyafogni akarok, de ez van:( annyira szegyellem magam, annyit sirok emiatt, de tenyleg nem megy. Suli utan mondta anya, hogy menjunk el ruhakat venni (imadok vasarolni, de meg ahhoz se volt erom). A kutyam is mindennel jobban szeretem. Mit tegyek? Valami otlet?


2013. szept. 5. 19:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
A napirendedből ítélve ez max. középsuli lehet. Mi lesz ha továbbtanulsz vagy főleg ha dolgozol majd? Családod, gyerekeid hogy lesznek mellette? Ki kellene vizsgáltatnod magad, ez nem normális dolog.
2013. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%
Amikor én elkezdtem középsuliba járni, vettem egy baromi vastag füzetet és abba írtam minden órán, aztán hétvégén bemásoltam otthon az egyébként tantárgynak megfelelő füzetbe. Így tanultam is és volt külön füzetem. Azért nem olyan rettenetes a középsuli, hogy így elfáradj tőle.. Nekem pont kikapcsolódás volt suli után kimenni a kutyákkal sétálni, kiszellőztettem a fejem, és utána nyugodtan ültem le tanulni, mert a kutyák se pörögtek mellettem, hogy menjünk már/játszunk már. Érdemes lenne tényleg elmenned dokihoz ezzel a fejfájással.
2013. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Lehet, hogy iskola fóbiád van. Mihelyst elkezdődött az iskola azonnal fájdalmaid lettek.

Ilyen is létezik. Van aki attól van kifejezetten rosszul szinte fizikai fájdalmak gyötrik, ha dolgozni kell menni.

Ha ez van akkor pszichiátriára kell menned.

Lehet szervi baj is. Nézesd meg magadat orvossal. Tényleg.

2013. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

lehet, hogy egy kivizsgalas nem artana. Es szinte biztos vagyok benne, hogy ez migren ugy faj a fejem, hogy sirok es a hanyingertol enni se birok es szedulok. A fajdalomcsillapito is max. Egy picit enyhiti. Aztan reggelre jo es ha felveszem a taskat megint elojon. Sajnos muszaj ennyi konyvet hordani, nem tudok mit csinalni. A tobbiek is kinlodnak vele rendesen. A kutyam az udvarom van, nem engedhetem be:(

Nagyon rossz ez az egesz. De igazatok van, szerintem elmegyek es kivizsgaltatom magam. Tesioran is majdnem elajultam, de a tanar meg nagyon szigoru es nem hagyhattam abba.

2013. szept. 5. 20:17
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
illetve a nehéz táskára van egy másik megoldás. Egy volt évfolyamtársam vett olyan hátizsákot, amit húzni is lehet, mint a bőröndöket.
2013. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Amugy amugy terhes nem lehetek!

lehet iskolafobiam tudaton kivul is? Mert nekem amugy semmi gondom a sulival, vannak barataim meg minden, de ezek a rosszulletek teszik tonkre

2013. szept. 5. 20:20
 17/40 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ez pont rád illik. Olvasd el.


[link]

2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a táskától,mert elnyomhat artériákat,vagy ha a súlya nagy,a gerinced pedig nincs a topon,nyomhatja még az ott futó artériát is másodlagosan,ami csökkentheti a vér áramlását az agy felé és az oxigénhiány már kiválthat migrént.
2013. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

a tankönyveket nem tudod benn hagyni a suliban?


Nekünk volt a termünkben egy szekrény mindenkinek volt egy része és abba pakolt,csak azt vittük haza amiből házi volt vagy tanulni kellett,így nem volt nehéz a táska sem.

Amúgy egy kivizsgálás nem árt sosem!

Rendesen alszol amúgy?

2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Akiteki ***** válasza:
100%
Migrénes fejfájásnak nem oka a nehéz táska, de a többi tünetnek okozója a fejfájás. Most a kutyád a kisebb gond, legfeljebb még tetézi a rossz közérzeted. Először is mérjetek rendszeresen vérnyomást, a fejfájás gyakori oka lehet. De tényleg nem ártana kivizsgáltatni magad. Kamaszkorban gyakori a vérszegénység, az is okoz kimerültséget.
2013. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!