Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha nincs idom a...

Mit tegyek, ha nincs idom a kutyamra?

Figyelt kérdés

Johetnek a leszolasok, mert megerdemlem!

Mota elkezdodott a kozep suli mar nincs idom es energiam a kutyamra. Fel6-kor kell kelnem, elindulok suliba, de amilyen nehez a taskam elojon a migrenes fejfajasom minden nap. Gondolom, ahogy nyomja ott az izuleteket. Aztan jon a szedules, faradtsag, gyengeseg, hanyinger. Hazaerek 4korul, pihenek egy kicsit, mert ilyenkor mar nagyon rosszul szoktam lenni. Majd megcsinalom a hazit (ami most meg egy-ket feladat) vagy 10x ennyi lesz, ha rendesen beindul a tanulas. Es azt veszem eszre, hogy eljott az este, de a kutyammal meg nem foglalkoztam. Annyira sjanalom szegenyt, de egyszeruen annyira nincs ero bennem, hogy kimegyek es ugyerzem osszeesek mellette fejfajas hanyinger meg minden...nem nyafogni akarok, de ez van:( annyira szegyellem magam, annyit sirok emiatt, de tenyleg nem megy. Suli utan mondta anya, hogy menjunk el ruhakat venni (imadok vasarolni, de meg ahhoz se volt erom). A kutyam is mindennel jobban szeretem. Mit tegyek? Valami otlet?


2013. szept. 5. 19:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül pánikbeteg? egy ismerősöm az, és neki vannak hasonló tünetei.

Am szerintem is kéreckedj el az ofődtől és menj el dokihoz. Ha anyukád megtudja, hogy elmentél, csak rájön, hogy tényleg rosszul érzed magad és nem csak azért csinálod mert "lusta vagy". Én is voltam így, elmentem dokihoz (rám is azt mondták, hogy csak a lustaság miatt..) Kiderült, hogy nagyon erősen vérszegény vagyok. Addig szedj vitamint, magnéziumot.

2013. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget! Nem merek elmenni dokihoz. 1. Nem akarok hazudni anyanak. 2. Aranyos az osztalyfonokom, de most ismertem meg. Annyira meg nem bizok benne...

Amugy a mai napom kicsit jobb volt. Aztan hazajottem. Mondta baratnom, hogy menjunk el kutyatsetaltatni, hat mondom jolvan menjunk:) de meg mindig nagyon gyenge voltam, majd elkezdtem szedulni, de ugy, hogy olyan volt, mintha mozogna alattam a fold. Nem szoltam a baratnomnek csak mondtam, hogy menjunlk be a boltba, mert csokit szeretnek venni (gondoltam, hogy leeshetett a vercukorszintem) a csoki utan se lett amugy sokkal jobb. Hazajottem ettem, leultem pihenni most kicsit jobb, de megfajdult a fejem. Ja meg sokszor kivanom az edesseget, de ha megeszem emelygek tole.

panikbetegseg szoba johet... Gyakran van szorongasom meg panikrohamom. De az okozhat ilyen tuneteket?

Amugy ma volt a suliba orvosi vizsgalat, vernyomasom, pajzsmirigyem rendben van. Mas ezzel kapcsolatos dolgot nem neztek. Viszont mar felek barhova is elmenni egyedul, hogy nehogy nagyon rosszul legyek vagy valami

2013. szept. 6. 18:38
 33/40 anonim ***** válasza:
Szédelgést mondtad anyukádnak? Ne azt mondd, hogy fáradt vagy, hanem, hogy hányingered van és szédülsz.
2013. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Persze, mondtam mindent.
2013. szept. 6. 18:55
 35/40 A kérdező kommentje:
Most is itt sir a kutya az ablak alatt. Ilyenkor mar nem foglalkozas kell neki, hanem, hoggy velem legyen es be szeretnek engedni, de nem lehet. En meg nem birok kiulni se, csak fekudni
2013. szept. 6. 19:04
 36/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
Neked a kutyád miatt is óriási szorongásod van. Anyukád miatt nem mehet be a házba. Anyukád mindenért letol,- minek a kutya, ha nem törődsz vele-mondja ő. Pedig te úgy szeretnél a kutyával foglalkozni, ahogy te elképzeled és úgy érzed, ebben gátolnak.
2013. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

:(

Kívánod az édességet? Komolyan el kell menned orvoshoz. Még a végén cukorbeteg leszel. Mindenképp vedd rá anyukád. Nem normális, hogy nem viszi el a gyerekét ha az láthatóan rosszul van!

2013. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Mar nem erdekel... Majd, ha kiderul, hogy tenyleg bajom van, akkor fog ez meg fajni anyanak.
2013. szept. 6. 20:08
 39/40 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ne hagyd annyiban!!

Ez nem normális dolog :(

Beszélj az iskola orvossal, apukáddal, nagyszülőkkel, BÁRKIVEL a dologról...ez csak rosszabb lesz :(

2013. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

A nagyszuleimmel es apaval se lehet errol normalisan beszelni. Vannak baratok akik eljonnenek velem kivizsgalasra, de ok viszont tenyleg nem maradhatnak ki a sulibol emiatt.

Majd csak lesz valami.

2013. szept. 6. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!