Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem kutyaiskolába a 9...

Elvigyem kutyaiskolába a 9 hónapos kutyámat?

Figyelt kérdés
Két hónapja van nálunk a mentett kutyám. Eleinte még a lépcsőn sem mert fel-le jönni, pórázon is néha jött, néha nem. Azóta klikkeres gyakorlással már megy az ül, fekszik, pórázon is jól jön már, ha meg kell állni és szólok ,hogy megáll akkor szépen áll és vár ( bár néha le is ül a zebránál erre a parancsra, ami tudom nem a legjobb ) Egyedül a behívás az amivel nem vagyok száz százalékig elégedett. Meg tudja tanulni azt is idővel? ( tudom ,hogy ez rangsorbeli probléma,így már azokat a tippeket alkalmazzuk és úgy tűnik ,hogy ez is javul ) Eddig sem rohant el mellőlem és tűnt el, csak arról van szó ,hogy kicsit messzebb ment tőlem és a szaglászás miatt nem jött azonnal. Szerintetek holnap elvigyem a tanfolyamra? Holnap kezdődik és ez az utolsó hétköznapi tanfolyam idén abban a suliban ahová vinném.
2013. szept. 8. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszteni nem veszthetsz semmit.
2013. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor menj el...a kutyasuli nem csak arra való, hogy megoldj valamilyen problémát... tanultok mindketten, fejlődtök, megismerkedtek más kutyásokkal, barátságok születnek, és nagyon nagyon jó időtöltés.....
2013. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!