Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Ugy sajnalom...

Mit tegyek? Ugy sajnalom szegenyt.

Figyelt kérdés
Mikor ilyen rossz ido van ugy sajnalom a kutyusom, hogy o kint van egyedul. Ilyenkor szerintem ertheto, hogy szakado esobe nem sokat tudok jatszani vele es hiaba van meleg olja attol meg sajnalom:( mit tegxek? En beengednem de apa nem engedi
2013. szept. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz fel melegen,tegyél rá pórázt,és irány a mező.Nem árt egy gumicsizma sem,de jó móka hidd el.Lefárasztod és nem fogod sajnálni,mert aludni fog a házában.Télen mit fogsz csinálni?
2013. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi gumicsizmát veszünk, felöltözünk és irány ki. Ahogy az első írta.
2013. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak az a baj, hogy szakado esobe ezt igy? Mellesleg a kutyam is utalja a vizet. De mar sut a nap:D most megyunk ki
2013. szept. 14. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kimennél vele többször, nem utálná a vizet. Esőkabát, csizma létezik számodra is.
2013. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés számomra is érdekes, ugyanis nekem borderem van, rengeteg mozgást igényel, de az esőtől nagyon fél szegéényke, olyankor szabályosan remeg, és már próbáltunk esőben játszani vele, de nagyon nem szívesen jön elő. És mi se engedjük be. Erre tudtok mondani vmit előző válaszolók?
2013. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az enyémek is utálják az esőt.Elő se bújnak egész nap.De ha meglátják a pórázt,nem sokat foglalkoznak vele.Ugyanúgy élvezik a sétát mint máskor.
2013. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!