Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mostok kezet kutyázás...

Ti mostok kezet kutyázás után? Miből gondolja egy kutya tartó azt, hogy nem kell kezet mosnia kutyázás után?

Figyelt kérdés

Mondván "az én kutyám tisztább mint némelyik ember!"

Láttam egyik ismerősömnél, aki kutyás, hogy kutyázott, játszott vele, simogatta, a kezéből adott neki kekszet, amit kicsit össze is nyalt a kutya, meg minden, majd ment be, és elkezdte a pizzát enni kézzel, anélkül, hogy megmosta volna a kezét.

Aztán megfogott 1 szeletet, majd nyújtotta nekem.

Hát valahogy akkor pont nem voltam éhes.


Miből gondolja egy kutya tartó, hogy nem kell kezet mosni muiután a kutyájuk összenyalta a kezüket, meg simogatták?

Ezek az emberek tömegközlekedés után, vagy egy nyilvános wc után se mosnak kezet?



2013. szept. 15. 17:39
1 2 3
 21/23 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nah akkor nekem is lenne egy kérdésem a kérdezőhöz: Jártál már úgy hogy egy légy szállt az ételedre? Vagy az arcodra? Nah, az a légy azelőtt egy sz@rkupacon volt, vagy épp egy elhullott állaton... nem hiszem , hogy a kutyám miatt kellene aggódnom, akit én féregtelenítek folyamatosan, és akinek a szája bizonyítottan sokkal tisztább, mint az emberé...
2013. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 smilier válasza:
Az én kutyáim az udvarban vannak és amikor aktívan foglalkozok velük természetesen megmosom a kezem utána. Szerintem ez egy alapvető higiénia. Amúgy is amikor enni mész előtte úgy normális, ha mész kezet mosni.
2013. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kinti kutyaim vannak 2 de itt vannak az ajto elott, ha kimegyek es csak megsimitom a fejuket akkor nem mindig mosok szappannal kezet, de ha jatszunk akkor mindig es szappannal. egyebkent eves elott es WC utan mindig szappannal mosok kezet. Imadom az allataimat, vannak cicaim is bentiek, egy dolgot nem engedek meg , hogy az arcomat azon belul is a szamat megnyalja barmelyik. a fejukre szivesen adok puszit a cicaknak a bundajat szivesen megpuszilom de a szajukat nem es az en szamat se ok.
2016. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!