Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérjek a pároztatásért?

Mennyit kérjek a pároztatásért?

Figyelt kérdés

ismerősöm az én kutyámhoz hordja az ő szukáját pároztatni. kiskutyát sohasem kérek, őt viszont akármilyen "szívességre" megkérem mindenért pénzt kér. ezért úgy gondoltam hogy ha legközelebb hozza akkor bizony megmondom hogy ennyi ha jó jó ha nem nem.

jagd terrier kutyáról van szó.


2013. szept. 19. 11:40
1 2
 11/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
18%
Jól értem az ismerősöd kénye kedve szerint hordja át a szukáját fedeztetésre. És ezt te hagyod. Ezzel az egész ceremóniával nem értek egyet, de ha ez a kérdésed akkor legyen: nem tudom van e származási lapja a te kanodnak és az ő szukájának. Tegyük fel, hogy van és, hogy a te kanod jó vérvonalból származik. Ha igen akkor kérhetsz tőle 15-20 ezret is.
2013. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez az ismerősöd valami midó, migány hogy ilyen kihasználó önző szaporító féreg?

Te ezt miért támogatod, de ahelyett hogy abba hagynád az állatkínzást még pénzt kérsz érte mint egy kutya strici, te sem vagy jobb nála.

Erre mondanám azt hogy bár titeket fedezne valami dán dog...

2013. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő kutyus törzskönyves, akkor kérj pénzt a fedezésért. Ha nem, akkor inkább ne támogasd ezt az eljárást.
2013. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!