Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka ha párzik, akkor előjön...

Szuka ha párzik, akkor előjön a szökési hajlam?

Figyelt kérdés

5éves a kutyám,eddig soha nem volt probléma a tüzeléssel,ugyanúgy viselkedett mint máskor,fetrengett,játszott.

mintakutya volt,nem szökött,nem hisztizett,semmi baj nem volt vele!

egyik nap beszökött egy kan(nem tudom volt-e párzás,nem látta senki)szerintem volt...

de azóta a kutyám mindig a kaput lesi,minden zajra figyel.

itt van gyönyörű napsütéses idő,és ahelyett hogy napozna,csak ül és vár.

leseget minden fele,látszik rajta hogy reménykedik valamiben.

a játék se foglalja le annyira,ha eldobom a sipolósát akkor visszahozza,de terelődik el a figyelme.max 5 percet ha tudok vele játszani,megunja és leül.

kertes házba lakom,milyenkor el se szoktam vinni sétálni,nehogy bevonzza a kanokat,de egy valahogy mégis idetalál.

most úgy vagyok vele,hogy addig inkább be is zárom,amig pl a kocsival ki van járva,nem akarom hogy elslisszoljon.


2013. szept. 19. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ó, nem olvastam el az előttem szólót, csak később...

Természetesen úgy jobb, ahogy ő írta, hogy ivartalanításra mész csak mondhatni mellékesen eltávolítják a még ki nem fejlődött dolgokat is.

Mert amit én írtam az csak arra lenne jó (ha még időn belül vagy), hogy most ne legyen kiskutya, de attól később ugyanúgy lehetne neki, tehát az nem fogamzásgátlóként működik.

Szerintem mindenképp hívd fel az állatorvost, hogy mikor vidd be, mert egyszerűbben és olcsóbban kijönnél, ha egyszerre meg lehetne csinálni mindent még az elején.

2013. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igen,szerintem az lesz hogy ivartalaníttatom,de meg kell várnom a jövő havi fizetésem,mert most egy összegben nem tudnám kifizetni.

mások is mondták hogy esemény utáni tabletta is van,de az több alkalmas,és majdnem ugyanannyiba kerül.

egyrészt az óriási hormondoppingot inkább kihagynám,meg különben is ez csak 1 alkalom.az iv. legalább végleges.

esetleg valaki nem tudja hogy vérvétellel mennyi idő után mutatható ki a vemhesség?

2013. szept. 19. 15:39
 13/15 A kérdező kommentje:

ja igen,és a kan tegnap délben szökött be.nem tudom mikor jöhetett,mert kb 9től délig nem volt otthon senki.

anyuék is elmentek otthonról,és nem zárták be a kutyát,és mire én hazaértem ,a másik már ott rohangált az udvarban...

szóval volt rá 3 órája hogy bármi legyen :(

2013. szept. 19. 15:41
 14/15 A kérdező kommentje:
sokat segítettetek,köszi!
2013. szept. 20. 14:08
 15/15 anonim ***** válasza:

Bőven jó,ha fizu után viszed rendes ivartalanításra.Ha meg is termékenyült a kutya,max 10-15 napos lehet addigra,már ha hó elején kapsz fizut :D


Akkor simán elkocogtok a dokihoz,és megcsinálja a műtétet.De az sem biztos,hogy megtermékenyült,szóval lehet,hogy mezei ivartalanítás lesz.


Sok sikert.

2013. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!