Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomról lenne szó! (Pit...

A kutyusomról lenne szó! (Pit Bull) Lent! Mi lehet a baj? Tudom, hogy hosszan van leírva, de csak a lényeg így is!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy kettő hónapos PitBullom és az elmúlt napokban a hátsó lábaival valami probléma van, először is, ha felnyujtózik akkor vissza leül, mintha gyenge lenne a két hátsó lába, másodszor pedig amikor sétál nagyon "szétteszi", olyan, mintha túl hosszúak lennének, jelzem most hirtelen nőtt! Nagyon fontos lenne, ha valaki tud segíteni, hogy mi lehet a probléma akkor nagyon hálás lennék! Tényleg nagyon aggódom, vigyem orvoshoz? Amúgy kisfiú a picike! :(

2013. szept. 21. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
18-as nem kérek ilyen megjegyzéseket, hiszen én sem voltam elítélő és lenéző!!
2013. szept. 21. 22:15
 22/74 anonim ***** válasza:
van tk vagy nincs tk?
2013. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
VAN!!! Az, hogy még nincs meg a chipje nem azt jelenti, hogy nem tks kutyus!!!!!
2013. szept. 21. 22:18
 24/74 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből való, ha szabad tudni ?
2013. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
A kennel nem a kutyus ketrece? Úgy néz ki kissé eltévesztem a dolgokat..
2013. szept. 21. 22:22
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond a lakásban tartással . Meg is tarthatnátok ezt a felállást életet végéig :))

Tényleg ajánlatos lenne a doki. Lehet akár gerinc probléma is. Nincs értelme találgatni. Amit leírtál nem igazán jellemző mozgás egy ekkora kiskutyának sem.Ha pedig nem találnak semmi elváltozást, te megnyugszol.

Mit adsz neki enni?

2013. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írom, de van ma Magyarországon törzskönyvezhető pit?
2013. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
Kiskutyusnak való tápot vagy alkalmanként kutyusnak való szalámit, de azt csak ritkán, mert eleinte csak azt evett és elhízott! Nem hiszem, hogy benn marad, mert a lakás kicsi egy nagytestű kutyusnak, de hidd el én is szivesen tartanám ezt a fennállást! Meg hát ami "vicces" allergiás vagyok a kutyus szörre!!
2013. szept. 21. 22:27
 29/74 anonim ***** válasza:
Ha van törzskönyve,akkor chipnek is kell lenni,mert ki sem adják egyedi azonosító nélkül,hacsak nincs tetoválva,de nem tudom,hogy válsztható e még ez a chip helyett.Tényleg doki,mert gerinc problémája is lehet vagy valamilyen izomgyengeséget okozó nyavalya ill.csípő.
2013. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
27-es: Igen, nemrég ujra lehet törzskönyvezni, de a csonkítás tiltva van!! (Hála az Égnek!)
2013. szept. 21. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!