Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomról lenne szó! (Pit...

A kutyusomról lenne szó! (Pit Bull) Lent! Mi lehet a baj? Tudom, hogy hosszan van leírva, de csak a lényeg így is!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy kettő hónapos PitBullom és az elmúlt napokban a hátsó lábaival valami probléma van, először is, ha felnyujtózik akkor vissza leül, mintha gyenge lenne a két hátsó lába, másodszor pedig amikor sétál nagyon "szétteszi", olyan, mintha túl hosszúak lennének, jelzem most hirtelen nőtt! Nagyon fontos lenne, ha valaki tud segíteni, hogy mi lehet a probléma akkor nagyon hálás lennék! Tényleg nagyon aggódom, vigyem orvoshoz? Amúgy kisfiú a picike! :(

2013. szept. 21. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
a MEOE nem fogadja el az emerikai pit bull terriert önálló fajtaként. igy nem is törzskönyvezhető. tk-je csak amerikábol lehet,ott van két egyesület amely tk-vezi őket.
2013. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
amerikai...
2013. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
Most ennek a kiskutyának fáj a lába. nem tökmindegy, hogy fajtatiszta, vagy keverék, törzskönyves vagy nem???? Holnap mutasd meg dokinak, és akkor legalább megnyugszol. mondjuk én már láttam olyan sulyos DP röntgent, hogy az orvos is csak hápogott, szó szerint hiányzott a vápa, és a kutya mozgásán semmit nem lehetett észrevenni 1 éves korában. Tehát addig amig nem látja szakember, itt csak találgatásokba lehet bonyolódni.
2013. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
"Most ennek a kiskutyának fáj a lába. nem tökmindegy, hogy fajtatiszta, vagy keverék, törzskönyves vagy nem???? " nem igazán, mert ha nincs szerződés, ami egy normális helyről vett kutyánál van, akkor ha tényleg nagy a baj, senki nem fogja kifizetni az orvosi költségeket...és annak a kutya issza meg a levét
2013. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
a DP-re nem kötelező garanciát adni, mert egyáltalán nem bizonyitható, hogy öröklött, vagy szerzett.
2013. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
Holnap viszem dokihoz! Nem a saját dokinkhoz, hanem egy másikhoz aki állítólag jobban ért a dolgához, nem várok, mert ma is összeesett! Amúgy közben észrevettem, hogy a hátsó részét kissé felfele tolja... mintha hosszabak lennének... Nem tudom, majd az orvos elmond mindent!
2013. szept. 22. 12:48
 57/74 anonim ***** válasza:
Nekem Ch-nak tűnik ahogyan azt már mások is mondták.
2013. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy mit mondott a doki.Szurkolok,hogy semmi komolyabb baja ne legyen!
2013. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
Hidd el én is reménykedem, mert amúgy nem tűnik betegnek, mert eszik rendesen iszik is, játszik és jókedvű!
2013. szept. 22. 13:00
 60/74 anonim ***** válasza:
Nem akalak elkeseríteni de lányom kiskutyája is hasonló problémával küzd. Sajnos nem gyógyítható, MRI-vel állapították meg a gondot. Először telefonnal vettük fel a jelenséget, mert alap estban nem produkálta, csak erőssen izgalmi állapotban, és a doki nem talált semmit röngennel sem. Neki meg merevednek a hátsó lábbai, konrolálatlanúl dobálja oldal irányba, és időnként felborúl, emiatt viszont néha fájdalmai vannak. A fájdalamt egy zöldkagylós, és egy másik készítménnyel tartják kordában de az alap probléma nem gyógyítható. Egyébként édes, aranyos, jókedvú, kutya a mindennapi életben nem okoz neki gondot a betegsége ha néhány dologra odafigyelünk.
2013. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!