Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adtátok már megőrzőbe a...

Adtátok már megőrzőbe a kutyát, amikor nem tudtátok kire bizni?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltatok a kutyánál, nagyon megviselte a gazdi távollétét, vagy nem okoz semmi problémát.

Nem nagyon van idegenekhez szokva.


2013. szept. 24. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én konkrétan egy olyan kutyaiskolában dolgozom ahol panzió is van. Teljesen jól vannak az olyan kutyusok is akik egyébként nincsenek idegenekhez szokva. Gyorsan ráéreznek a napi rutinra, játékra, szaladgálásra. Aztán örömmel mennek haza, majd örömmel jönnek újra ;o)
2013. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem, hogy ugy lesz, egy kicsit aggódom miatta.
2013. szept. 24. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván kutya függő is, de a többi játszótársnak biztos örülnek :)
2013. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kutyafüggő és attól is függ, hogy az idegen helyen hogy bánnak vele.


Én nem adtam őket oda idegennek és nem is tervezem.

2013. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a bánásmód miatt aggódom,szereti ha szeretgetik, 3hónapos kora óta van nálam és még sohasem adtam oda senkinek.Most 3éves pulifajta kutyus.
2013. szept. 24. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a kutya, és kire bízod. Az én kutyám többször is volt "panzióban" de ez a gyakorlatban egy oktatótársam lakása és falkája. Mindig szívesen ment oda.
2013. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nem volt panzióban,de sok esély van rá,hogy az elkövetkező időkben panzióba is kell majd mennie.


Nekem semmi problémám nincs a dologgal,természetesen felmérem a helyzetet,nem csak úgy odaadom valakinek.Meglátogatom a helyet,megnézek egy foglalkozást,mit csinálnak a többi kutyával stb.


Az én kutyám teljesen szociális,elvan minden kutyával,így ettől a részétől sem félek,valamint ha hozzáértő kezekben vannak,akkor nyugodtan bízom rájuk 1-2 napra.


Nem tervezem gyakorinak,de sajnos megváltozik az élethelyzetünk és lesz olyan,hogy nem tudom kire bízni.És nem szívesen hagynám egyedül pl. egy egész hétvégére.A panzióban legalább foglalkoznak vele,azt a kaját kapja,amit otthon is eszik és szakértők vannak vele.


Persze mindez pénzbe kerül,és ha jó helyet választ az ember,akkor nem kevés pénzbe.De családtag lévén ez a minimum.

2013. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adtam be panzióba. Nem kell túl tulyugatni és kész.


Odaviszed átadod és otthagyod, nem kell búcsúzni nem kell lelkizni semmit, mert a kutya azt hiszi hogy valami baj van.


Mikor visszamész érte akkor se kell a nagy öröm, fölöslegesen nem kell felizgatni a kutyát.


Ha normális panzióba viszed akkor azért tudják hogy hogy kell bánni a kutyákkal. Sétáltatják, akár személyreszabottan etetik stb.


A dogmopolite-ot ajánlom, nem olcsó viszont biztos jól bánnak a kutyákkal.

Van még mogyoródi kutyapanzió, én ott hagytam őket egyszer, nem volt semmi baj. Vittem saját kaját azt kapta, és sétáltatták naponta. És ők nem olyan drágák.

Viszont ha a kutyád idegenekhez nics szokva és picit problémásabb eset akkor mindenképpen dogmopolite

2013. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!