Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütött kutya, összetört...

Elütött kutya, összetört autó. Ilyen esetben a legtöbben miért nem a kutyával, hanem az autóval foglalkoznak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer páréve én is elütöttem egy kutyát.Az úgy volt hogy két kutya szaladt az út szélén aztán kijöttek elém,ekkor megálltam.lassan elindultam a két kutya szaladt ismét a kocsim mellet és elkezdtek birkózni még 20-szal sem mentem mikor az egyik az autóm alá eset oldalról és már csak egy nyekkenést hallottam meg éreztem hogy a bal hátsó kerék átmegy szerencsétlen párán.Persze megátam és a gazdája a kutyának épp akkor jött haza autóval elkezdet mentegetőzni hogy csak a boltba ment el és nyitva hagyta a kaput mert úgy is jön mindjárt.De a kutyáját le se szarta csak azzal volt elfoglalva nehogy fizetnie keljen ha a kutyája kárt tett volna az autómban.Az autómnak semmi baja nem lett de a kutyát nagyon sajnáltam,egy gyönyörű szép cocer spániel volt még 2 hét múlva is rosszul éreztem magam e-miatt.És mindez nem történik meg ha a gazdik vagy bezárják a kaput vagy bezárják a kutyákat egy kennelbe.
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"mert barmok és nem fogják fel hogy a kutya is élőlény amugy ha már van kocsija csak ki fizeti de hülyeség végsőségig lehetne fokozni :S"

Ki fizeti? Hát én. Múlt héten történt. 26.500 Ft kár, és úgy, hogy a repedt lökhárító nem is lett cserélve.

Persze úgy akarta írni, hogy kifizeti, csak nem megy a helyesírás...

[link]

2019. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!