Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetnek egy kutyának gondolat...

Lehetnek egy kutyának gondolatai vagy csak érzelmei vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt pld. boldog kutyákról meg hasonló. Az érdekel konkrétan, hogy milyen fejlett lehet a kutya intelligenciája, vajon eljut-e egy bizonyos szintű önreflexióig? Lehet, hogy hülye kérdés, bocs.
2009. nov. 7. 00:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lehet hurrogni,de nem érdekel!Egy labradorom és egy rottweiler kutyám van!Lakásban élnek velünk!A labradorom hamarabb tudta,hogy terhes vagyok,mint mi és minden nap megbökdöste a hasam!sajnos meghalt a kisfiunk és amikor a kórházból hazajöttünk ,az ölembe tetee a fejét és hangosan sírt(vonyított).
2009. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem,hogy nem azért vonyított,mert nem kapott enni,vagy hogy megrugdostuk!!!!!!
2009. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érzelmei,gondolatai biztos,hogy vannak.Szeretet,öröm,bánat,gyász stb.ezt minden kutyatulajdonos tapasztalta már a kutyáján.

Pl.mikor Édesanyám már súlyos beteg volt,az utolsó héten a halála előtt az akkor pár hónapos kiskutyám el sem mozdult mellőle,pedig előtte nem sokat töődtek egymással.Tudta,hogy Anyukám hamarosan meghal,valahogy érezte.

2009. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak, mert például az én kutyám ha hazamegyek akkor csak néz, de amikor leteszem a táskám már rohan is hozzám, mert TUDJA, hogy hozzá megyek.
2009. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!