Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a húzásról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 18:48
1 2
 1/20 Matthew0220 válasza:
26%
Fegyelmezd!Mond neki hogy nem szabad!
2013. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

[link]


11. perctől.

2013. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Ez de szégyen ez a videó!

Pedig az elején még egész épelméjűnek tűnik pasi.

Csak pont amit a kérdező kérdez, arra nem mutat használható dolgot.

Ilyen szarral égeti magát, és még van pofájuk a tévében mutogatni... hova süllyed még a világ?!


Pü. ment!

2013. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pedig az egyik legjobb technika.
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a legelmeháborodottabb. Minden épeszű logikát nélkülöz.
2013. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Két kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány olyan kutyát ismerek, akinél ez a technika bevált. Szerintem teljesen jó.
2013. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Létezik többféle technika. Ha te mást ajánlassz, akkor nyugodtan írd meg! Nem értem miért csak privátban küldted el. Nyíltan nem mered felvállalni, vagy olyan szupertitkos, hogy más nem ismerheti meg? Amúgy az autó működését se kell feltétlenül mindenkinek megérteni, elég ha vezetni tudjuk.
2013. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Beválik, csak kb 3 hónap alatt lehet annyi eredmény elérni, mint fegyelmezéssel egy nettó 35 másodperc alatt.

Tök hatékony.

Addig is forgolódhatsz mint egy sárgalapos.

További sportsikereket kívánok! :)

2013. okt. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudjuk, hogy te hogyan csinálnád? Nekem a forgolódás kb. 10 alkalom után eredményt hozott, mert a kutya megértette ezt a fajta kommunikációt és beállt mögém. Természetesen a különböző karakterű kutya-gazdi párosok esetében lehet, hogy más technikák is hatékonyak, vagy akár még hatékonyabbak is lehetnek ennél. Ezért is lenne jó, ha megismerhetnénk a te verziódat, mert lehet, hogy másoknak hasznára válna.


Köszönöm a jókívánságot, de családi kutyáim vannak és nem sportolok velük, tehát nem lesznek sportsikereink. :)

2013. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

a leghúzósabb kutyát ha egy kicsi értelem szorult a fejébe akkor 4rántás után már látható nagyon komoly javulás (ha annyira nem iqfájter és mondjuk elég berögzült dolog nála a húzás akkor lehet több) de semmiképpen nem hónapok :D a legdurvább esetben maximum szerintem félóra lehet de az már nagyon extrém eset.


Igazából nem láttam még olyan kutyát akinél ez nem működik (persze ha a technika maga helyes volt)

2013. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!