Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogy tetszik a németjuh...

Nektek hogy tetszik a németjuhász?

Figyelt kérdés
Küllemre is és belsőleg is értem. Mi a véleményetek róla?
2013. okt. 4. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Külsőre teljesen átlagosnak tartom, a belső tulajdonságai viszont tetszenek, általában nagyon inteligensek, tanulékonyak, viszont nem vészesen makacsok. Nálam a magyarvizsla után a németjuhász lenne a második legesélyesebb választás :)
2013. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok róluk beszélni, nekem is van egy. Kezdjük az elejéről: nagyon szépek, és mivel nagy testűek, így kiváló házőrző kutya ( nálunk annyira félnek tőle, hogyha nyitva van a kapu, inkább megvárják míg becsukjuk, vagy az utca másik felére menekülnek a gyalogosok :D). A gyereket nagyon védi, bár minimum 10 éves gyerek mellé javaslom, mert bárkit könnyen felborít a kutya, de a nagyobb gyerekeket nem bántja. Hűséges, és ha sokat foglalkozol vele és megfelelően tanítod, nagyon okos társad lesz az évek során!
2013. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon okos, tanulékony fajták, nem hiába a rendőrségen is a legtöbb nyomozókutya németjuhász.

Küllemre is szépek, főleg a rajzos fajták, és a kiskölykök is édesek az óriási mancsukkal.

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem a képek magukért beszélnek :)

2013. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Akkor én vagyok az egyetlen, aki nem szereti őket.

Szerintem semmivel sem különbek belsőleg, mint egy kis keverék. A csapott farúak pedig kifejezetten csúnyák.

2013. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mostani csapott farúak nem tetszenek, egyenesen rosszul vagyok, ha rájuk nézek, ezért inkább nem is nézek rájuk.


Az igazi, eredeti német juhász gyönyörű, a rajzos, az ordas és a fekete is. A jelleme is tetszik, de az eredetinek és nem a mostaninak, mert ezek már eléggé ellágyultak.


A véleményem csak annyi, hogy jól elrontották szerencsétleneket.

2013. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
2013. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem németjuhászban az ordas tetszik nagyon, azok között is inkább amelyiknek vadas a szine. Egyszer dolgoztam egy ilyen szukával, imádtam. Rohadt domináns volt, és kutyázott ezerrel, 1 év kellett mire nyitott felém, és onnantól szinte az árnyékom lett.:)
2013. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a nagy, munkavonalú juci tetszik, a csapott farú lassan nem is hasonlít kutyára.

Az egyszínű fekete szerintem a legszebb.

Ennek ellenére nem tartanék, akkor inkább rottweiler vagy belga juhász.

2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!