Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám viszonylag sokat...

A kutyám viszonylag sokat iszik, és télen ha befagy, nem mindig tudjuk cserélni, mert van olyan időszak, hogy nincs itthon senki, erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

3 közül gondolkoztam

1: Fűthető kutyatál, bár eléggé drága. [link]

2: Önszabályzó fűtőkábelt is olvastam, hogy azzal is meglehet oldani.

3: Akváriumi vízmelegítőt tenni a táljába, bár ez nem veszélyes?

Melyik lenne legjobb megoldás? Vagy esetleg egyéb megoldás?



2013. okt. 5. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én nem is hagyok a kutyák előtt vizet télen... napjában 3-4 alkalommal ihatnak, és bő lére eresztem a vacsijukat. nincs értelme annak, hogy egy tömb jeget nyalogassanak.

egyébként ha annyira sokat iszik a kutyád, akkor érdemes lenne megnézetni a cukrát, lehet, hogy beteg...

2013. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Orvosnak említettem,mikor oltást kapott. Sokat is pisil, ilyen fajta :)
2013. okt. 5. 23:29
 13/16 anonim ***** válasza:
sok ivás-sok pisilés jellemző tünete a cukorbetegségnek... én beszélnék egy másik dokival is.
2013. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sok ivás és pisilés jellemző tünete az aktív anyagcserének is. Cukorbetegségre akkor gondolunk, hogy ha a kutya magához képest elkezd hirtelen sokat inni.
2013. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, állatorvos is mondta, hogy ilyen fajta akkor, van ismerősöm, akiknek van több kutya is, egyik többet iszik, az se cukorbeteg, csak olyan fajta.
2013. okt. 6. 14:39
 16/16 anonim válasza:
# 7/15: remélem egy év alatt azért felfedezted a világot és rájöttél, hogy létezik transzformátor (adapter), amivel nem kell a 230V-ot a kutya közelébe sem vezetni. Hogy a víz ne fagyjon meg, elég 15-20W, ennyit 12VDC-vel is meg lehet oldani és ha elrágja a kábelt a kutya, akkor sem lesz semmi baja. Persze az adaptert célszerű olyan magasan bedugni, hogy a kutya ne érje el.
2014. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!