Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet baja ebből? :/

Szerintetek lehet baja ebből? :/

Figyelt kérdés
Kiskutyánkat,amit tegnap kaptam, anya éjjelre a garázsba tette. Tegnap éjjel a nappalinkban volt, de nemtudtunk aludni, annyira sírt szegény az új hely miatt. A garázsban nincs hideg, de ugye ebből nem lesz semmi gondja?
2013. okt. 7. 19:07
 1/8 Akiteki ***** válasza:
79%
Szerintem most vidd vissza mielőtt több gondotok is lenne.
2013. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2013. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. okt. 7. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress neki új gazdát, vagy vidd vissza, ahonnan hoztad. Ha már az is zavar titeket, hogy első éjjel sír egy kicsit... szegény kutya.
2013. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kiskutya... Mi a brantért kellett nektek, ha kib*sszátok a garázsa? Meg úgy egyáltalán tesztek rá? Nem egy plüssjátékot vettetek, amit felraksz a polcra és csendben van amíg elő nem veszed vzg! Még most vigyétek vissza szerintem, keressetek neki másik gazdát vagy nagyon gyorsan kapjátok össze magatokat a kutyanevelés terén, mert ez később nagyon de nagyon csúnyán fog végződni!
2013. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a kölyök nevelés nem sétagalopp és jár némi áldozattal a gazdi részéről is.Ennyi erővel tehette volna egy hangszigetelt dobozba is.
2013. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy menhelyről meg nem kell senkinek kutya, mert neki kölyök kell. De az első este már kidobja a garázsba nyomorultat. Nagyobb összegbe fogadnék, hogy nincs is hová visszavinni, mert valami szapis kis keverék az expresszről, tenyésztő nem adna el ilyeneknek kutyát...
2013. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiraktátok, mert sírt?

Igen, egy kölyökkutyának lehet baja, ha fűtetlen, hideg garázsba kitoloncolják.

Az én staffim hetekig sírt az anyja után, fogtam, magam mellé vettem, aludtam talán másfél órát, de megnyugodott.

Attól, hogy neked nincs hideg a garázsban, egy kölyök igenis fázhat, még jobban megijed, hiszen nincs vele senki.

2013. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!