Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sem pitbull igaz?

Szerintetek sem pitbull igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 9. 20:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne gond az idegrendszerével? Ez a rasszizmus, ami a kutyáknál van, undorító. Mintha ti egy laborban lettetek volna létrehozva. :)
2013. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én szeretem a "harci" kutyákat, azért mondtam az idegrendszeri problémát mert azt hittem szaporítótól vette, és ezeknél (nem csak a piteknél) elő szokott fordulni a nem megfelelő tenyésztés és beltenyésztés miatt.
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
holnap készítek a kiskutyáról normális képeket.
2013. okt. 9. 21:50
 14/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megtarthatod, semmi gond nem lesz ha normálisan mozgatod, kutyákhoz viszed és neveled. Leghűségesebb társad lesz neked és a családodnak!
2013. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el orvoshoz,és ne a fajtától félj,hanem az emberektől.Mert minden kutya ártatlannak születik,és az emberek teszik azzá,amivé lesz.


Nekem 2 is van,mindkettő kezesbárány,más állatokkal,gyerekekkel is tökéletesen elvannak.

Csak azon múlik,hogy neveled.


Persze,ha ideggyenge,akkor lehetséges,hogy félős lesz,vagy agresszív,de ez nem csak pitekre/stafikra igaz,a labradortól kezdve az uszkárig...bármi lehet ideggyenge.

2013. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj tartsd meg kérlek, olyan jó még ilyeneket olvasni megtehetted volna azt is, hogy tovább mész.. nagyon sok ember ezt tette volna... nagyon hálás lesz.. ez egy kis cukorborsóóó.. nagyon szép és aranyos.. :)
2013. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
De, miért fontos, hogy pit vagy nem ?? semmivel sem rosszabb kutya mint egy labrador.. nagyon elterjett ez a harciasság téma a pitről, staffikról.. kutyák nem maguktól lesznek olyanok amilyenek, az emberek nevelik őket olyanná.. nekem szuka staffim van és soha nem bántana senkit kis kényes :)
2013. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
elnézést.. *elterjedt
2013. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan keverék, túl nagy a füle ahhoz, hogy fajtatiszta pitbull legyen. Talán vizsla, vagy spáni lehet benne vagy csak én látom úgy? Az a kajla fület is magyarázná.

Tündérbogár, szerintem mindenképpen tartsd meg, minden a nevelés kérdése! :) Nem tudom írtad-e ha igen akkor bocsi, kislány vagy kisfiú? Mert ha nem tartod meg és kislány akkor átgondolnám hogy magamhoz vegyem-e. Bár én a helyedben nem adnám oda senkinek, egy ilyen kutya életre szóló társad lehet, ilyesmit semmi sem pótolhat!

2013. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, erős csontozatú igazi férfias kutya lesz belőle, én a helyedben biztos megtartanám ha van rá lehetőséged. Sok örömöd lesz benne, ha jól neveled. Nem tudom mennyi tapasztalatod van kutyák terén, ha határozott, nyugodt és következetes vagy, de soha nem durva, akkor remek kutya válik belőle.
2013. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!