Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sem pitbull igaz?

Szerintetek sem pitbull igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 9. 20:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt egy genetikailag sérült palotapincsi életét mentettem meg, úgy hogy a gazdája kezéből nő létemre kicsavartam a baltát. Éppen készült agyon csapni az akkor fél éves kiskutyát. Az volt a baja, hogy a "dög bolhás, és foltokban hullik a szőre"

Elvittem orvoshoz, és kiderült hogy allergiás a bolhacsípésre, ezért sebes a kis teste, ezért hullik a szőre. Kigyógyítottam, és magamhoz vettem.

Szaporító alomból való volt (az apja egyben a testvére volt, ezért volt genetikailag sérült) de mégis boldog 13 évet élt velünk.. A szívem szakadt meg amikor elpusztult.

Egy bánatom volt, hogy a természet úgy oldotta meg a genetikai mutációját, hogy meddő volt..


Nagyon jó olvasni hogy vannak mások is akik megmentenek állatokat. Jó ember vagy kérdező..

2013. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Miért zavart az, hogy meddő? Talán még tovább akartad szaporítani?!?!

Kérdező, egy ilyen pindúr kutyáról megmondani, hogy fajtatiszta pit-e hááát esélytelen, annyi biztos, hogy kutya. Max annyit mernék kijelentetni, hogy bull típusú kutya, de felnőtt korára lehet belőle bármi. Mindenesetre gyönyörű szép, én biztosan megtartanám, bár amúgy is most gondolkodunk egy második "gyereken" a staffink mellé. Azért, mert szerinted pit ne legyenek előítéleteid, ugyanolyan nevelést igényel, mint bármelyik másik kutya is.

2013. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek válaszolók megtartom :) Hétfőn irány az állatorvos, na meg most már a kisfiam se tudná elviselni ha oda adnám valakinek mert nagyon összenőttek :)
2013. okt. 10. 09:02
 24/28 A kérdező kommentje:
2-3 hónap múlva majd látogassátok meg ezt a kérdést, töltök fel róla képet hogy milyen kis fajzattá cseperedik :)
2013. okt. 10. 09:04
 25/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom
2013. okt. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

De aranyoos, nehogy oda add vkinek...

Stafi v pit is lehet

A szaporito tol csak idegbeteget lehet dumat rohadtul unom mar, keverek kutya csak idegbeteg lehet ugye? Mert ti csak ultra tk s kutyakat vesztek 100ezrekert...


Gyonyoru kutyu varom a kepeket.

2013. okt. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 dittis válasza:
mintha csak a mienket látnám!!!Ikrek??a miénk stafford apátol és francia bulldog anyától van!!!IMÁDJUK!!!!!!
2013. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 dittis válasza:
ja és elfelejtettem hogy ennél okossabb és ember szeretőbb kutyával még nem találkoztam!!!!!!!!!
2013. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!