Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem szomorú, hogy...

Csak szerintem szomorú, hogy ennyi a gazdátlan kutya?

Figyelt kérdés

Hirdetni kell a kutyákat,hogy gazdára találjanak.

PEDIG sok ember nem érdemelne meg egy kutyát,mert ők csodálatos lények.


2013. okt. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

De mért hazudsz

???

2013. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miben hazudok?
2013. okt. 12. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de elég buta kérdés.Ha csak szerinted lenne szomorú dolog,akkor nem léteznének menhelyek,sem önkéntesen.


Nyilván sok ember a szívén viseli,de amíg a sok gyökér folyamatosan gondoskodik az utánpótlásról,így nagyon nehéz helyzetben van a magyar állatvédelem.

2013. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomorú.

De amig abban a hitben élnek az emberek,hogy minden szukának egyszer ellenie kell addig nincs mit tenni.

Illetve a szaporítók gondoskodnak még több kutyáról.


Én eskü ha vmi nagy szervezetbe benne lennék az össze expreszes,apródos hírdetést kivizsgálnám ahol 5-6-7 hetesen chip és oltások nélkül olcsón kínálják a kutyákat egyből rájuk kéne szállni és több millióra megbüntetni őket ,amit a menhely kapna.Aztán a mocskos szaporító majd elgondolkozik csináljon e ilyet mégegyszer. Én még az ilyeneknek a kutyáit is elvenném!

A menhelyek jól járnának azzal a sok millióval amit össze lehetne szedni.Rengeteg a szaporítós kutya.

Mellesleg én egy reklámot csinálnék amit minden csatornán lekéne adni,hogy a szaporítok milyen körülmények között tartják a kutyákat és elrettentő,megrázó képeket bemutatni.

Így hátha a menhelyet és a tenyésztőket jobban értékelik.


Előbb a szaporítókat és "véletlen" almokat kéne megszüntetni.


A menhelyeket is kéne reklámozni,mert sokan abban a tudatban élnek,hogy csak öreg és beteg kutyák vannak ott.

Amikor ismerőseimnek mondom tele van kölyökkel,meg felnőtt kutyákkal meg is lepődtek.

2013. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!