Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fárasszam szellemileg...

Hogyan fárasszam szellemileg a kutyámat?

Figyelt kérdés
írjatok pár jó gyakorlatot légyszi. amúgy 5 hónapos nagytestű, nem túl aktív és inkább megadó típusú nyugis szuka.

2013. okt. 14. 20:48
 1/7 anonim válasza:
csinálj valami akadálypálya-félét, de olyat, hogy az csak egy egyszerű ösvény legyen egy darab kolbászig, viszont legyen labirintus-szerű, hosszú út. és a kolbász pedig a startvonaltól ne legyen messze, kb 5 méterre elég is, szóval elég lenne, hogy odasétáljon, és megegye, DE! oda egy komoly akadálypályát építs, ahol csak úgy tud átjutni, hogy használja az eszecskéjét :DD
2013. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dejó. :) én úgy fárasztom le szellemileg, hogy beviszem Pest egyik legforgalmasabb emberektől nyüzsgő részére, ahol rengeteg inger éri. Mivel nagyon játékos, és rohanna mindenkihez, illetve minden kis zaj felkelti a figyelmét, eléggé lefárasztja szellemileg, hogy jólnevelten, fegyelmezetten kell viselkednie. :D Nem térhet ki a tempó elől, amit én diktálok, menet közben kell feldolgoznia az élményeket, és a látottakat.


Nagyon hiperaktív örökmozgó, kirobbanó kutyám van, nálunk ez vált be a legjobban.

2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akadálypáját én is csináltam már neki, kuncogva magamban, hogy ezt nem tudja megoldani. Ahhoz képest 30 másodperc alatt kivégezte az egészet.
2013. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha más kutyával játszik, szerintem az is fárasztja, szellemileg is, mivel talán nem hülyeség, hogy egymástól tanulják a legtöbbet.
2013. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Olvass fel neki Gyakorkérdéseket
2013. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös! Ez nagyon jó!:)
2013. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában a játékait dugdosom el. Megmutatom neki, aztán kizárom a szobából és meg kell keresnie. Ezzel is tök jól elvagyunk :)
2013. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!