Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet 90kg egy kaukázusi...

Hogy lehet 90kg egy kaukázusi juhászkutya, amikor mondjuk egy nagyobbnak is kb 90cm a marmagassága, és az én németjuhászom marja kb 72cm és mégis csak 45kg, akkor egy ilyen kau az túlsúlyos?

Figyelt kérdés

Már láttam olyat, hogy vki azt írta hogy 90kg.

Jah és tudom hogy a németjuhászom túlméretezett.


2013. okt. 19. 11:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez csak reklámfogás. Ha megnézed a török oldalakat, akkor tele vannak olyan videókkal, ahol a kangal veri a kájt, kaut, masztiffot, cane corsot, rotit, pitbull-t stb. Soha nem veszít, mert azokat a videókat, ahol a kangal marad alul, természetesen nem rakják fel.

És persze vannak azok a fényképek, ahol a 90cm-es kangalokat mutatják. A legtöbb fake vagy egyszerűen nem is kangal van a képen, hanem német dog kangal mix, boz, stb. kutyák, amelyek nem fajtatiszták.


A németjuhász igazság szerint inkább közép-nagy termetű fajta, átmenet a középtermetű és a nagy termetű kutyák között. A harapása nem kiemelkedő. A legerősebb a nagy termetű masztiffoké (széles, rövid állkapocs) és utána a pásztorkutyáké, amelyik szintén széles, de valamivel hosszabb, így kissé jobban eloszlik az ereje a harapásnak.

2013. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!