Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb minőségű táp?

Melyik a legjobb minőségű táp?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy bolognese-em és szeretnék tájékozódni a tápok között.(Légyszives a barfot/preyt ne ajánljátok,nem fogom nyerssel etetni!!!)

Az ár nem akadály,nem egy nagy fogyasztású fajta.:) Sok helyen dicsérik az Acanát,Orijent,de sokan szidják is.A Canine Caviarral,Fish4dogsal van vkinek tapasztalata?Előre is köszi!:))


2013. okt. 21. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én barfot ajánlanám de ha nem hát nem :) nem erőszak a disznótor :D

A tápok esetében nagy a szórás abban, hogy melyik kutyának mi jó, szerintem nehéz kijelenteni, hogy egy ttáp minden kutyának és fajtának tökéletesen megfelel. Pl nálunk régen soha nem váltak be a szuper prémium tápok mert megnyomják a kutya növekedését én a közép kategóriára esküdtem mikor még tápoztam

2013. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől hozzátok,akkor a tenyésztő kb. egy hétre elegendő tápot ad mellé,abból,amit nála evett.

Ha az a táp nem jó nektek,akkor fokozatosan (1 hét alatt kb.) át kell vezetni az új tápra.


Ki kell kísérletezni,nálatok melyik válik majd be,sajnos nincs sablon,hogy melyik jó minden kutyának.Én Acanával kezdenék,ha valamiért nem jön be nektek,akkor keressetek mást.De addigra látod a kutyán,mi nem jön be neki,és milyen negatívumot csinál (vakarózás,sok kaki,híg széklet stb.) ezek után lehet okosabban kísérletezni.

2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig az orijen ami a legjobb bár már tényleg vannak kihívói.


De ha a legjobbat akarod neki akkor tényleg a nyershúsos etetést tudom én is ajánlani, BARF vagy PREY csak az bonyolultabb mint a táp meg utána kell járni, de megéri :)

2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alig ismerek olyan kutyát, aki nem f*sott volna az orijentől. Egy ismerősöm azzal etet, de nem néz ki jobban a kutyája, mint az enyém, akinek a Royal Canin vált be. És nem is energikusabb. Olyan normális, rendesen táplált kutyának néznek ki mind2en. Szóval jó kérdés. :D Ami a kutyádnak beválik, jó kondiban tartja, az a jó táp.

Egy bizonyos szinten felül.

2013. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!