Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos német juhászkutya...

9 hónapos német juhászkutya ehet nyersen csirkecombot farrésszel?

Figyelt kérdés
csontos hús neki adhatom ? esetleg megfőzzem ? Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 22. 12:03
1 2
 11/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is a lapos csontokat ajánlom nyersen és mint írtam, a csirke farhátat.
2013. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ne adj neki csirkét!!!!! Az én németjuhász kutyám allrgiás rà :(( az állatorvos szerint a kutyák tôbbsége allergiás rá, főleg a németjuhászok.! Ha mégis adsz neki akkor hullani fog a szőre és vakarodzni fog!! :/
2013. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok : Amit a boltban vagy más helyen vetté azt ne add oda neki mert teli van minden féle hormon növelő injekcióval.
2014. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*vettél
2014. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem német juhászom van, én csirkecombot farrésszel adok neki, de megfőzöm előtte, és a csöves csontokat kiveszem. Elvileg ehetné nyersen, de manapság megbízhatatlan helyről jön a baromfihús:

[link]

Ezért én inkább megfőzöm a húst zöldségekkel. Három éves a kutyám, és nem lett allergiás. Inkább a csirkés tápoktól lesznek allergiások a kutyák a csirkére szerintem.

ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!