Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutya mellet...

Német juhászkutya mellet melyik kutya mutat küllemre?

Figyelt kérdés
másik fajta kell , lényegtelen a vérmérséklet mert az összes kutyával megbirkozok ha csak nem ideggyenge a kutya. most a küllem számít. köszönöm!
2013. szept. 19. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
na és te mit tudsz nyújtani a kutyának? egyáltalán milyen külleműt keresel?
2013. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

"most a küllem számít" - erre leginkább egy plüss alkalmas

A hajad színe nem szól bele?

2013. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
eléggé értem a kutyák nyelvét, meg nem mondom mennyi kutyám volt. de zömmel német juhászkutyák és rotik , huskym nem volt most azon gondolkodok. köszönöm szépen az eddig érkezett értelmes válaszokat!
2013. szept. 19. 21:33
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

"lényegtelen a vérmérséklet mert az összes kutyával megbirkozok"


De ha ennyire magabiztos vagy, akkor már sok-sok éve "kutyázol".

Ha meg igen, akkor ez nem kérdés.

Most ha itt írunk 10-en 10 félét az még nem megoldás.


Neked kell eldöntened.

2013. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
Küllemre Dobbermant mondanék.. két erős, mutatós kutya, bár én elfogult vagyok. :) Amúgy szerintem a külsőn túl számít a kutyák jelleme is, hogy ki tudjanak jönni egymással.
2013. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki régóta kutyázik,akkor az azt is tudja hogy milyen kutyát szeretne.


És pont nem a küllem számít.

2013. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Sokan vesznek nagy kutya mellé kicsit. Vagy nagyon más színűt. Nekem tetszenek az ilyen vegyes falkák.
2013. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó hogy szeretnél még egy kutyát, de van itt több dolog ami fura nekem.


1. Hány éves vagy?


2. Ha annyi kutyád volt, akkor azokkal mi lett? Egy kutya jó esetben 10-15 évig él. Ha ezzel számolok akkor legalább 50 évesnek kellene lenned.


3. Az egy dolog, hogy értesz a kutyák nyelvén, de még mindig nem írtad le, hogy mit tudsz nekik nyújtani. Mennyit sétáltatnád? Mennyit tudnál egy nap foglalkozni vele? Kinti vagy benti lenne? Kutyasuliba vinnéd? Valami komoly sportot akarsz űzni vele? Miket értél el az előző kutyáiddal?

2013. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Ja, és ragaszkodsz a fajtatisztához vagy egy keverék is megfelelne?
2013. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
hát 18 éves vagyok és volt 50 kutyám de nem éltek túl sokáig mert éhes voltam és megettem őket. nem tudom miért nem lehet ,hogy csak 1 dologra vagyok kíváncsi és hagyjuk el a sablon kérdéseket.
2013. szept. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!