Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki 7 kutyát tart?

Figyelt kérdés
5 csillagos az ellátás meg minden.. de 7 kutya????
2013. okt. 22. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben mindent tud neki biztosítani, amire szüksége van (megfelelő mozgás stbstbstb) és tudja őket irányítani, abban az esetben semmi probléma nincs a dologgal szerintem.
2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, lenne elég időm, pénzem nekem is sok kutyám lenne.

Igy csak 4 van:-)

2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar vele másokat (ugatás, szar összeszedés) tehát nem erőlteti rá másokra a kutyáit, akkor nincs vele baj.


Ha keresnék annyit, és lenne egy nagy kertem/földem, akkor nekem is lenne ennyi kutyám.

2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Normális. Én személy szerint nem tartanék ennyit, mert nekem fontos a szorosabb személyes kapcsolat, ami nehéz ennyi kutyával. De ettől még más miért ne tarthatna ennyit ha minden rendben van?
2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Csak azért, mert neked nem férne bele az életedbe?

Nyisd ki a szemedet, és rájössz, nagyon sok mindent másként csinálnak az emberek, mint ami neked "normális".

2013. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Éppen lehet,bár én nem vágyom ennyi kutyusra.Minden időmet lekötné,plusz tetemes összeg normálisan tartani.
2013. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem meglepne, ha valaki 7 kutyával sétálna, de!

A kérdésedet nagyon rosszul tetted fel, mert most sokan személyes sértésnek veszik, hogy ezt kiírtad, mert látható, hogy nem rólad van szó, magyarul valakit "fikázol", legalábbis sokan ezt most annak fogják érezni.

2013. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt, hogy 11 kutyus lakott egyszerre. Mi fogadtunk be ideiglenesen kutyusokat. Nehéz volt 11 kutyával egyszerre, mert képzelheted mi meló van velük, (etetés, kaka szedés, séta, játék, stb...) de én ettől függetlenül teljesen normálisnak éreztem magam. Akkor én épp munkanélküli voltam, a férjem munka után tudott segíteni a kutyák ellátásában. Most már csak 3 kutyánk van, de nem is baj, mert újra van állásom, így több kutyussal nem tudnék tisztességesen foglalkozni.
2013. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
csak 7???? uristen mikor volt már amikor nekem csak 7 kutyám volt:) most 11 van:)) Szépek, boldogok, egészségesek, és mindegyikkel nagyon jó a kapcsolatom:) És minden nap le van mozgatva mindenki:)
2013. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha több pénzem lenne, már nekem is annyi lenne, pedig még 2 éve sincs, hogy kutyázom. Így csak 3 van, amiből egyik mindig ideiglenes. Nincs csodálatosabb, mint egy falkával sétálni.
2013. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!