Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudtok hazamenni a...

Hogyan tudtok hazamenni a beteg kutyátokhoz?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni.

Gerincsérves a kutyám.Kapja a szurit,lassan belekezdhetünk a gyógyszeres kezelésbe.

A kutyám teljesen le van törve.

Másfél hónapja folyamatosan orvoshoz járkálunk.De nem a gerince miatt,hanem más egyebek is összejöttek.

2x voltunk toklász miatt,aztán begyulladt a füle,volt epilepsziás rohama és lett egy elég ronda térdficama.

az egykori életvidám,bolondos,hiperaktív kutyám teljesen megváltozott.

magába fordult,egész nap fekszik,semmi se jó neki,ha megsimogatom akkor nem bújik hozzám,csak eltűri.

közben vannak jó pillanatai,akkor egy pár percig rázza a seggét :)

itt van ez a gyönyörű idő és nem tudom elvinni sétálni se :( csak az udvaron napozgat.próbálok vele finoman játszani,de nem érdekli.

ordít róla ahogy rám néz,hogy semmi kedve élni.

tegnap este mikor mentem haza munkából,teljes gyomorgörcsöm volt már az idegtől,mikor leszálltam a buszról,már hányingerem is volt.egyszerűen nem bírom nézni már.

fájdalma nem tudom hogy mekkora lehet,mert nem mutatja,csak annyit látok hogy kedvetlen.

mikor itthon vagyok,és látom hogy milyen,arra gondolok,lehet jobb lenne elaltatni.

de igazából nem szeretném,mert a gerinc vizsgálata csak ezután jön,még lehet/van esély a jobb életre.

csak annyira hirtelen jött minden egybe,2 hónap alatt majdnem minden megérte szerencsétlent...

Eddig 10 percre nem tudtam benn tartani a lakásban(kinti-benti kutya helyzettől függően)mert mindig rohant volna ki az udvarra.most egész nap a párnáján fekszik,és max wc-re megy ki,de amint végez,már jön is be.


2013. okt. 23. 12:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem az a baj,hogy nem akarom látni.hanem az,hoyg nem tudom,mire megyek haza!

segítem ahol tudom,könnyítek rajta hogy leviszem a lépcsőn,betakarom este ha nagyon lehűl a lakás és fázik éjjel.

az is nagyon stresszel hogy fogalmam sincs,hogyan fizetem ki ezt az egészet.most is már alig van pénzem,aztán fizuig még 3 hét...dokihoz meg még mindig hordanom kell.

maga a vizsgálat is egy vagyon lesz,+a műtét.

150ezer alatt nem áll meg,előre tudom hogy a következő hónapokra teljesen lenulláz hogy ki tudjam fizetni...

most is itt nyöszörög,mert ma nem volt szuriért az ünnepek miatt.van fájdalomcsillapító gyógyszer,ami szinte most nem is használ.holnap reggelig valahogy ki kell bírnia a rendelés kezdetéig,de tudom hogy se ő se én nem fogunk az éjjel aludni :(

most is csak forgolódik ,nem találja a helyét,nyöszörög.nekem meg már hányingerem van az idegtől...

2013. okt. 23. 21:37
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Eltelt már pár év de hátha még jársz erre. Jobban lett végül a kutyád? Hogy vagytok?
2019. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!