Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha csak 10e ft om van egy...

Ha csak 10e ft om van egy hóban a kutya etetésére akkor ti mit ajánlanátok ami a legjobb lenne a kutyának és egy hónapig elég is a kaja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10 es nagyon köszönöm!Sajna messze lakunk :S Gyulai vagyok! Tájékozatlan vagyok a húsetetéssel kapcsolatban teljesen!!!!Csak táppal etettem eddig de nem vált be!Nem fejlődik az eb!
2013. okt. 24. 12:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Irtam privit:-)
2013. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 45kilos kutyam baranyon, nyulon, szarvason es kecsken tengeti minden napjait.. havi 12korul kijovok. Meg kell keresni a kozeli relativ olcso husforrast es kesz is :) ha a dog ehet csirket meg szarnyasokat akkor en meg sokkal olcsobban tudnek kijonni.
2013. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tengeti mindennapjait XD :D Jól tengődik az eb!
2013. okt. 24. 13:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Én pedig a dogshop.hu-n vagy a zoofast.hu-n szoktam rendelni Brit Care-t. 15 kg táp 8600 ft éppen. Ez nekünk több mint egy hónapig elég.


Szoktam neki főzni is hetente 1-2x, ahogy időm engedi. Ilyenkor megfőzöm a farhátat, kap mellé 1 zacsi rizst, és kb. 2 liter levest, amibe főtt a husi. Imádja.

2013. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp hússal akarok etetni.Táptól nem fejlődik semmit sajnos.Lehet egyedi de sajna ez van a kutyámmal
2013. okt. 24. 13:42
 17/17 anonim válasza:
Még csak másfél éves, nem is baj, hogy nem nagy darab, legalább az ízületei nem olyan megviseltek. Még ráér "vastagodni", ettől függetlenül persze nem baj, ha változtatsz a kaján, de megfelelő testmozgás is kelleni fog.
2013. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!