Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsóbb eltartani 4 kutyát,...

Olcsóbb eltartani 4 kutyát, mint 1 gyereket?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek van 4 db huskyja versenyzik velük, ilyen szánhúzás csak nyáron, meg futás, úszás, ilyesmi, nem tudom mi a sport neve.

De mikor megkérdeztem, hogy "huuh 4 husky, meg versenyzés, nevezési díj, felszerelés, oltások, chippelés, esetleg kutya iskola... nem lehet olcsó..."

Erre azt mondta, hogy egy gyerek sokkal de sokkal többe kerülne!


Azt nem mondta mennyibe kerül neki a 4 kutya "fenntartása" de azt tudom, hogy drága márkás táppal eteti őket, meg minden kutyának van külön bélelt téli háza, meg tál, meg minden kellék, akkor ilyen kutya szán izé amivel versenyzik, akkor jó tenyésztőtől vannak a kutyák, gondolom az is megvan kutyánként 150 ropi...


Mennyibe kerül kb 4 husky fenntartása, ha versenyzik velük az ember? Tényleg olcsóbb mint 1 gyerek?



2013. okt. 29. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kutyák olcsóbbak.

Teljesen egyértelmű. A szán, ház, póráz, stb, egyszeri kiadás, max. ha valamelyik tönkremegy.

A táp még sehol sincs attól, hogy a gyereknek ruha, ovi, iskola, táska, játék hegyek, mindenféle csili-billi, később, telefon, telefonfeltöltés, laptop, internet, főleg lányoknál fodrász, ékszerek, kozmetikai szerek, és még sokáig sorolhatnám.

A kutya élete végéig hálás lesz neked, míg a gyerek szépen faképnél hagy, ha nem tudsz neki mindenből a legdrágábbat letenni az asztalra.

2013. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!