Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szomszéd...

Hogy vegyem rá a szomszéd nénit, hogy kezdje NEVELNI a yorkiját, mert lassan mindenkinek az agyára megy? Nem akarok tiszteletlen lenni vele, de ez nem mehet tovább!

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja van nála a kutya, egy nem létező "mini" yorki, szuka. Ideggyenge, láttam ahogy séta közben a flexi hangjától összepisili magát, a lépcsőházba egyfolytában bepiszkít, és be nem áll a szája. Nekem egy nagy testű 2 éves keverékem van, mikor elhoztuk azt se tudták hogy kutya van nálam, mert olyan csendes volt mindig. Ez a kis szőrmók (mert amúgy nagyon aranyos LENNE, ha nem lenne ennyire rossz) folyamatosan jártatja a száját, nagyon idegesítő ahogy mindenkire ugat aki elmegy a csukott ajtajuk előtt, idegesítő visongató hangon. A néni erre úgy reagál, hogy ölbe veszi, simogatja a fejét, és kinyitja az ajtót hogy a yorki megnézhesse mi mászkál odakint, mert akkor majd biztos abbahagyja. Hát nem hagyja, és a pozitív megerősítésektől csak egyre jobban csinálja. Az nem érdekel, hogy naponta egyszer sétál és pelenkára van szoktatva mert nem az én kutyám, persze sajnálom meg minden de ezzel semmit nem tudok kezdeni. Az viszont engem is érintő dolog, hogy az ugatásától például vasárnap 6-kor felébredek, és biztos vagyok abban hogy a kutyámnak sem jó állandóan egy másik hangját hallgatni. Mit mondhatnék egy 70 éves néninek, hogy ne legyek tiszteletlen? Muszáj lesz megnevelnie, mert nagyon idegesítő...
2013. okt. 31. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megoldani valamit? Vagy mi lett a végkifejlet? Esetleg ha este történik az eset hívd ki a rendőrséget csendháborításért.
2013. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Találkoztam a néni lányával, aki egy 40-es "szexésnewyork" szingli pics@, ott ordibált az anyjával, hogy ne merészelje letenni a "kicsit" a földre... Mondtam hogy nagyon gáz a helyzet, erre elvitte magával, de csak egy hétig tartott az öröm, vissza is hozta. Azóta megint megy az ugatás. Az én kutyámat megharapta, mikor megpróbáltam összeszoktatni őket, engem is megharapott amikor sétálni akartam vinni, mert felajánlottam a néninek. Úgyhogy végeztem vele, marad az ugatás. :(
2013. nov. 12. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!