Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szaladt el ennyire az a...

Miért szaladt el ennyire az a bizonyos ló a kutyatartásban?

Figyelt kérdés
Úristen.. Ilyeneket olvasok kutyaovi, kutyaiskola, prémium táp hasonlók. Elárulom nektek a kutya egy háztájéki örző-védő szolgálatot ellátó állat. Az ember ezért fogadta be annak idején. Sokkal nyugodtabb,kiegyensúlyozott élete volt míg ezek a hülyeségek nem jöttek be. Nagyon jól el van 2 tállal víz és maradék kajából. Ilyet szól: juj ne adj ne oda olyat mert fűszeres, zsíros. Agy nélkül született az ilyen? Én is szeretem a kutyámat, de ő kutya.
2013. okt. 31. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán tudod mi az a kutyasuli? Csak mert nem a kutyáknak van, hanem a gazdiknak.... Nem sokat tudhatsz a kutyatartásról (az hogy ki van b*szva a kutya, néha kap enni, inni, nem az!), így igazából tök fölösleges volt feltenned ezt a provokatív kérdést. Mi közöd hozzá hogy más hogy tartja a kutyáját? Szerintem semmi, de attól mert valaki nem olyan csőlátású és maradi, mint te, attól még nem kellene lehülyézni.
2013. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

OMG, ne etessük a trollokat. Aki erre választ ír, az hülye.


(csak azt nem értem, hogy valakinek ennyire sivár az élete, ha provokáló kérdésekkel tudja csak színesíteni?)

2013. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
84%

A kutya ma már TÁRS a legtöbb ember számára!

Régen munkakutyaként tartották őket, ahol nagy gonddal bántak velük...az, hogy az elmúlt jó pár évtizedben csengő helyett tartották a lánc végén, ostobaság...

2013. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes olvasni régi könyveket. Pl. James Herriotot. A XX. század elejéről vannak benne sztorik, ahol társ a kutya. Vidéki, angliai parasztok vannak benne, akik társként szeretik a kutyájukat. De van még bőven ilyen történet, korábbról is... Nem mai dolog ez, egyáltalán.
2013. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
91%
Ami "mai" őrület a kutyákkal kapcsolatban, az épp a "kicseszem a lánc végére, oszt' kap moslékot meg vizet" - jó lett volna egy egészen iciri-picirit utánaolvasni a dolognak, mielőtt hülyét csinálsz itt magadból ország-világ előtt (még ha névtelenül is).
2013. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem inkább az érdekel, hogy egyesek miért estek le arról a lóról...
2013. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Megnyugtatlak, a jelenleg magyarországon élő kb. 2 millió kutyából kb. 300 ezer gyepmesteri telepeken él, és kb. 800. ezer soha nem teszi be a lábát és csak maradékot kap.

Talán ha 10% van, amelyik az ember mellett társként él, és minőségi kajával etetik.

Persze, van amit én is túlzásnak tartok.

Pl. azt amikor odaadom a kutyámnak a vacsiját - szarvas, cékla, körte, tök, banán - én meg megeszem a kis vajkrémes abonettem :) De rajta vagyok, hogy magammal is legalább ennyire törődjek, csak valahogy magammal nehezebb.

2013. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

nagyon jól elvan így van. Te is tök jól el lennél szárazkenyéren és poshat vizen mégse így van.. Miért ? mert nem azt akarod hogy így legyen..


Én a kutyánál nem akarom hogy ez így legyen és ha én nyulat, őzet, lazacot és kaviárt akarok adni a kutyának akkor leszel szíves kussolni és nézni. Addig amíg én téged nem kötlek láncal egy fához egy pohár vízzel és kenyérrel.

2013. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem vetted volna észre, ma már több fajta kutya létezik. Vannak házat, területet őrzők és vannak társasági kutyák. Tudod...azok a kicsi, szőrös, kevésbé szőrös ebek. És a kettő között sok-sok különböző célra kitenyésztett fajta.
2013. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!