Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatóság így megoldott lenne?

Láthatóság így megoldott lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a hám alkalmas lenne arra, hogy este, vagy sötédéskor láthatóbb legyen a kutyám a parkban pl, ahol elengedem? Nem vaksötét van, de a világítás gyenge, a kutya pedig fekete. :D

Néztem, hogy oldaltáskák is vannak hozzá, ami plusszban jó, ha kicsit lefárasztja.

Nincs kedvem ilyen világítós nyakörvekkel szerencsétlenkedni, ez a termék viszont jónak tűnik neonban. Tapasztalatok esetleg?



2013. nov. 2. 08:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igen, luminón gondolkoztam, de hamar rájöttem látatlanba, hogy kicsit sokat mondanak róla az oldalon.

Ami kellene, az egy rikító, feltűnő szín, ami sötétedés előtt, illetve erdőben barangolva kiemeli, valamint ez a rárakható led, ígéretesnek tűnik.


Ez a hám jól néz ki amit linkeltél, bár kérdéses a tartósság, megbízhatóság. Így, egy kis képről a minőségét sem lehet megítélni, max reménykedni, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket.

2013. nov. 2. 10:48
 12/25 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szerintem gyenge világítás mellett nem elég csak egy feltűnő szín...

Én eddig sötétben hámra szerelt bringalámpát használtam: azért hámra, mert az van a kutya testének legmagasabb pontján, és legtöbb szögből így látszik. A nyakörvre téve ugyanis mindig áll alá csúszik és nem igen látható

2013. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Igen, gyenge világítás mellet sajnos nem elég a nappal alapból feltűnő szín.

Én a nyakörvtől féltem, amit rendeltem, mert a képen én sem tudtam teljesen megítélni, h mennyire világít. Aztán ismerősöm mondta, akinek ugyanolyan nyakörve volt, hogy azzal az elemmel, amivel küldik, elég gagyi, de amint normálisat rakott bele, egyből jól látható volt a kutya 50+ méterről is, szerintem ezzel a hámmal is ugyanez a helyzet.

2013. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én egyébként ezt rendeltem neki:

[link]

2013. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 sippara ***** válasza:
Írtam egy hosszabb választ,de nem küldte el, úgyhogy most már rövidebbre fogom :) A felirat max akkor ér bármit, ha séta előtt kivilágítod pár órára (akkor prímán világít), viszont a hámon van egy zseblámpatartó is, ha abba veszel egy párszáz forintos biciklis lámpát, tökéletesen látható lesz a kutya.
2013. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
príma. köszi. akkor hám, biciklilámpa, és hátizsák lesz.
2013. nov. 2. 11:50
 17/25 anonim ***** válasza:

Ezek nem világító hámok, csak fényvisszaverő csík és felirat van rajtuk. Ha mellé egy világos színű hámot választasz, akkor biztosan jobban fogod benne látni a kutyát olyan helyen, ahol azért van egy kis fény (tehát tud mi visszaverődni), mintha nem lenne rajta semmi.


Azért csodákat ne várj tőle!

2013. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az a ledes csík egy rablás a K9 hámra. A vicc benne hogy 1 darab kerül annyiba, nem pedig 1 pár. Az alapanyagköltség olyan 300 forint lehet.
2013. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Miért rablás?
2013. nov. 2. 20:35
 20/25 anonim ***** válasza:
Mert 7000 forintba kerül, ha mindkét oldalra akarsz rakni.
2013. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!