Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatóság így megoldott lenne?

Láthatóság így megoldott lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez a hám alkalmas lenne arra, hogy este, vagy sötédéskor láthatóbb legyen a kutyám a parkban pl, ahol elengedem? Nem vaksötét van, de a világítás gyenge, a kutya pedig fekete. :D

Néztem, hogy oldaltáskák is vannak hozzá, ami plusszban jó, ha kicsit lefárasztja.

Nincs kedvem ilyen világítós nyakörvekkel szerencsétlenkedni, ez a termék viszont jónak tűnik neonban. Tapasztalatok esetleg?



2013. nov. 2. 08:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy ártól függetlenül. Amúgy, ha tartós a cucc tehát kitartana pl a téli időszakban, max egy cserével, és jól ellátja a funkcióját, akkor nem sokallom érte azt a pénzt.

Azt hittem, azért írod, mert volt neked olyan, és gagyi. Hogy az ára szerinted megfelelő e vagy sem, az pedig szubjektív.

2013. nov. 2. 21:36
 22/25 sippara ***** válasza:
Ha mégis ledsort akarnál az oldalára, én inkább megcsináltatnám varrógéppel és minimális hozzáértéssel rendelkező ismerőssel, úgy személyre is szabhatod, és tényleg sokkal alacsonyabb áron kijön.
2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hmm. Nem láttam még ilyen ledsort, de ha felvarrható, azt én is meg tudnám oldani. Van varrógépem, és minimálisan szerintem értek hozzá. Köszi a válaszokat mindenkitől.
2013. nov. 2. 23:26
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is van powerhámunk és nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem abszolút megéri az árát. Canicrossozunk, meg örző-védőzünk is benne, de semmi baja. Nekünk is van bringalámpa, bár a kutya fehér, így még nem használtam. (Kölcsönkutyának vettem, gondoltam mégse kéne elveszíteni... :) ) Oldaltáskát is vettem hozzá, én nagyon szeretem, pont beleférnek a cuccaim. Elég kicsi, de egy telefon, kulcs, kispénztárca belefér - viszont nagy edzéseket nem fogsz vele csinálni.
2013. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Canicrosshoz nem a legjobb, ahhoz egy rendes szánhúzóhámot érdemes venni.
2013. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!